Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pinocchio effect

Zet je schrap voor de aller-slechtste voorstelling van de hele wereld! Het Pinocchio effect. Ontdek!

Een familievoorstelling voor iedereen van 10 tot 110 jaar vol humor en ernst over iets wat we allemaal doen: liegen. Waarom liegen we eigenlijk en waarover? Pinocchio Effect is een spannende samenwerking tussen theatermaker Cecilia Moisio, Maas Theater en Dans & Scapino Ballet. Zowel ouders als kinderen liegen tegen elkaar, maar dikwijls liegen we ook tegen onszelf. Vaak zijn dat leugentjes om bestwil, maar soms ook bedrieglijke leugens. En terwijl de een makkelijk liegt, blijft de ander met een schuldgevoel zitten. Ook online doen we ons vaak anders voor dan we zijn. Waar komt die drang om te liegen toch vandaan? 

Met dans die niet kan liegen, theater, live video en nietsverhullende performances is Pinocchio Effect een voorstelling over serieuze onderwerpen, benaderd op een humoristische manier. De dansers wonen als één familie samen in een huis vol geheime kamers. De familieleden proberen elkaar te manipuleren of te ontsnappen aan de realiteit. Langzaam komen hun leugens en waarheden aan het licht en laten zij hun echte aard zien. 

Zet u schrap voor de aller-slechtste voorstelling van de hele wereld!

Pinocchio Effect = Als we liegen zwelt het weefsel in onze neus waardoor die gaat jeuken. Vaak kan je mensen betrappen als ze na een leugen even snel hun neus aanraken.

Reserveren? Via de roze website button

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Theater de Spiegel

Spinhuisplein 25

8011 ZZ Zwolle

Mail direct

Mail direct naar Theater de Spiegel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

De Proefkeuken en de WC van tijd 8+

Een energieke en hilarische voorstelling voor nieuwsgierige kinderen en hun (groot)ouders

Common Ground Festival | For Kids

Dus jouw herfstvakantie druilerig en saai? No way! Kom naar Common Ground Festival For Kids.

Pompoenerie Wezep | Giant Pumpkins

Pompoenen, van gigantische pompoenen tot lekkere eetbare pompoenen bij Pompoenerie in Wezep.

Weekend van de Wetenschap

Weekend van de Wetenschap: Virtual reality | Vliegen als een vogel

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Top 9x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!

Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.

Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen

Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!