De Grote Efteling Show (5+)
Een Gi-ga-gantisch avontuur. Beleef een interactieve kindervoorstelling van de Efteling in het theater!
Vanuit het Sprookjesbos in de Efteling komen Klein Duimpje, Heks, Wolf, Roodkapje, Assepoester, Draak en vele andere Sprookjesbosbewoners naar Theater de Spiegel. Groot, groter, het allergrootst!
Klein Duimpje is er helemaal klaar mee. Hij wil niet meer klein zijn maar groot! ‘Maar hoe wordt iemand groot?’, vraagt Klein Duimpje zich af. Daar heeft Heks wel een sluw plannetje voor… ‘Kracht van groot, kracht van klein, laat het één andere het zijn!’. Hop! Ze tovert Klein Duimpje tien keer zo groot! Maar is groter zijn eigenlijk wel leuker?
Zing en dans mee tijdens deze vrolijke, interactieve familie-musical en ontdek samen hoe het is om groot of klein te zijn! Meer informatie is te vinden via de roze button.
Kijk voor een compleet overzicht van de leukste familievoorstellingen in onze uitagenda.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Theater de Spiegel
Spinhuisplein 25
8011 ZZ Zwolle
Openingstijden
Zie website theater.Prijs
Zie website theater.Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
De Kersthaas 4-10 jaar | Kids vrije toegang
Een tegendraadse voorstelling voor alle kinderen die weleens andere plannen hebben dan die van hun ouders
12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen
Een vrolijk mini-magazine vol ideeën voor een fijn paasweekend samen, met inspiratie van LIDL
Paasvuur Heino
Kom 1e paasdag naar het paasvuur in HeinoBlogs & inspiratie
Alle blogs
7x DIY tips voor Pasen
Pasen kunnen wij dit jaar weer met zijn allen vieren. Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!
24x Paaseitjes versieren zonder verf
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken.
Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!
Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!