
Sint in Stadshagen
Sinterklaas intocht in Stadshagen. Ontdek hier het hele programma.
De intocht van Sinterklaas dit jaar is op zaterdag 23 november.
Sinterklaas komt ook dit jaar weer aan bij het haventje bij de Twistvlietbrug en binnengehaald door de Zeevekenners Christofoor. Wil je hier ook bij zijn? Kom dan op zaterdag 23 november om 10:30 uur de Sint verwelkomen op de kade.
Nadat de Sint met zijn pieten is aangemeerd, lopen we rond 11:15 met zijn allen in een gezellige optocht door de wijk. Om 12:00 uur brengt Sinterklaas een bezoek aan de Stadshoeve. Je kunt hier oud Hollandse spelletjes spelen met de pieten of een verhaaltje laten voorlezen.
De optocht eindigt rond 13:15 uur in het winkelcentrum van Stadshagen, waar de Sint feestelijk wordt onthaald en we met zijn allen liedjes zingen. De dansgroepen van Hercules en de Zero Freerunners zorgen deze dag voor nog meer gezelligheid!
Ook dit jaar bezoekt de Sint en zijn pieten weer de Stadshoeve. We verwachten ze van 12.00 – 13.00 uur op hun park. Kom jij ook gezellig bij ons langs om leuke activiteiten te doen met de pieten?
Kom jij ook?
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


Samson & Marie Show (3+)
Samson en Marie beleven in deze knusse theatershow in de Meenthe samen hun eerste avontuur!
De Gorgels (6+)
De Gorgels van Jochem Myer komt naar theater de Spiegel in Zwolle
Tussen Kunst & Kidz week bij het Zuiderzeemuseum
In de meivakantie organiseert het museum de Tussen Kunst & Kidz week voor kinderen én hun families!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
14x tips voor in de Meivakantie! Wat gaan jullie doen?
Heb jij al plannen voor de meivakantie? Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!