Familiewandeling
Familiewandeling door Zwolle | Herfstvakantietip
Weet jij hoe de stad Zwolle er 100 jaar geleden uitzag? Wie er in de stad woonden en welke gekke beroepen er toen allemaal waren? Samen met een van onze museumdocenten ga je vandaag – net als 100 jaar geleden – op pad met een bakfiets vol ‘spullen’. Tijd om de bestelling af te leveren! Maar hoe ging dat eigenlijk in zijn werk? En waar werden al die vreemde dingen voor gebruikt?
Je ontdekt het in deze gezellige, informatieve familiewandeling waarin je je handen uit de mouwen moet steken! Deze familiewandeling is geschikt voor jong en oud.
Voor wie
Voor iedereen vanaf 6 jaar
Wanneer
Zondag 3 november, 10.15 – 11.15 uur
Bij veel animo start er een tweede ronde van 11.30 – 12.30 uur
Kosten
Deelname bedraagt €3,50 per persoon, ook voor museumkaarthouders
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 5 Slee & Schaats plekjes in en om Zwolle
Zin om met je kinderen te sleeen of te schaatsen op natuurijs? De sleehellingen en natuur ijsbanen in en om Zwolle op een rij!
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!
IJsbellen maken | Een winters kunstwerk van bellen
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.
10x spelletjes met en in de sneeuw!
Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!