Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op bezoek bij de Archeoloog

Op bezoek bij de Archeoloog in de herfstvakantie bij museum ANNO.

In ANNO, Stadsmuseum Zwolle, hebben we een heuse archeologie ruimte. Supertof! Daar zitten archeologen te werken aan materiaal dat ze gevonden hebben in de grond in Zwolle. Vandaag zit de archeoloog daar speciaal voor jou, zodat je kunt meekijken naar de stukken, helpen met onderzoek en meer ontdekt over hun werk.

Vragen stellen mag natuurlijk. En heb je zelf een keer iets moois gevonden? Neem dat dan maar mee, dan kijken we met jou mee!

Voor wie?
Alle leeftijden

Wanneer?
Dinsdag 29 oktober tussen 11:00 en 12:00 | en tussen 13:00 en 15:00 uur
Donderdag 31 oktober tussen 11:00 en 12:00 | en tussen 13:00 en 15:00 uur

Kosten
Er zijn geen kosten verbonden aan deze activiteit, aanmelden is ook niet nodig.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

ANNO, Museum in de maak

Melkmarkt 41

8011 MB Zwolle

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar ANNO, Museum in de maak

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x fijne tips en kidsproof pareltjes in Ommen

Op een steenworp van Zwolle ligt het mooi gelegen, in de Vechtdalstreek, Hanzestad Ommen. Verscholen in de bossen en aan de Vecht. Met prachtige natuur pareltjes en lekkere ijsjes. Ontdek Ommen mee! Dit zijn onze 12x favoriete hotspots met de kids!

5x prachtige pluktuinen in Zwolle Fruit & bloemen

Pluktuinen zijn razend populair! Niets leukers ook dan zelf je bloemen uitzoeken en plukken. Vanaf mei, juni & juli staan er weer een hele hoop bloemen in bloei. Bewonder de bijzondere exemplaren bij deze locaties en pluk een prachtig boeketje voor thuis!

Regen? 40 dingen om thuis te doen met kinderen

Wat te doen met de kinderen als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle regendagen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?

Top 10x de lekkerste ijssalons rondom Zwolle

Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit. Uiteraard allemaal in en om Zwolle!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!