Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op bezoek bij de Archeoloog

Op bezoek bij de Archeoloog in de herfstvakantie bij museum ANNO.

In ANNO, Stadsmuseum Zwolle, hebben we een heuse archeologie ruimte. Supertof! Daar zitten archeologen te werken aan materiaal dat ze gevonden hebben in de grond in Zwolle. Vandaag zit de archeoloog daar speciaal voor jou, zodat je kunt meekijken naar de stukken, helpen met onderzoek en meer ontdekt over hun werk.

Vragen stellen mag natuurlijk. En heb je zelf een keer iets moois gevonden? Neem dat dan maar mee, dan kijken we met jou mee!

Voor wie?
Alle leeftijden

Wanneer?
Dinsdag 29 oktober tussen 11:00 en 12:00 | en tussen 13:00 en 15:00 uur
Donderdag 31 oktober tussen 11:00 en 12:00 | en tussen 13:00 en 15:00 uur

Kosten
Er zijn geen kosten verbonden aan deze activiteit, aanmelden is ook niet nodig.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

ANNO, Museum in de maak

Melkmarkt 41

8011 MB Zwolle

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar ANNO, Museum in de maak

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ervaar het OV

Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie

Voorstelling: Werktuig het Hoorspel

Kerstvakantietip! Een voorstelling waar niets is wat het lijkt, maar alles echt klinkt!

Kasteel Cannenburch in kerstsfeer

Beleef kerst bij Kasteel Cannenburch en kom genieten van de ultieme kerstsfeer in het kasteel!

Lichtbeeldenroute Zwolle

Ontdek de lichtbeelden route door de Zwolse binnenstad met het hele gezin!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een magische maand! Ontdek Zwolle in de kerstvakantie!

Ben jij even blij dat je in of om Zwolle woont! Want, er is zo veel te doen in deze kerstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelen langs ijsbeelden of terug in de tijd. Vervelen is geen optie!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

29x kersttradities om met kinderen te doen

Welke kersttradities hebben jullie thuis? Elk jaar samen de kerstboom optuigen, samen een adventskalender maken of allemaal in pyjama cadeautjes uitpakken? Misschien is dit wel hét jaar om een nieuwe traditie te beginnen. 29 ideeën op een rij!

Deze leuke kerstvakantie uitjes zijn goed bereikbaar met OV

Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie in en om Zwolle. Er is zoveel moois te beleven in de regio Zwolle Voor een leuk dagje uit, hoef je niet ver te reizen. Onze regio Zwolle heeft ontzettend veel te bieden, van museumbezoek tot een lekker dagje shoppen. De meeste uitjes zijn met het openbaar vervoer goed en relaxed te bereiken. Benieuwd naar uitjes die in de regio bereikbaar zijn met het OV? We hebben een blog vol kerstvakantie inspiratie voor je geschreven!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief >