Op bezoek bij de Archeoloog
Op bezoek bij de Archeoloog in de herfstvakantie bij museum ANNO.
In ANNO, Stadsmuseum Zwolle, hebben we een heuse archeologie ruimte. Supertof! Daar zitten archeologen te werken aan materiaal dat ze gevonden hebben in de grond in Zwolle. Vandaag zit de archeoloog daar speciaal voor jou, zodat je kunt meekijken naar de stukken, helpen met onderzoek en meer ontdekt over hun werk.
Vragen stellen mag natuurlijk. En heb je zelf een keer iets moois gevonden? Neem dat dan maar mee, dan kijken we met jou mee!
Voor wie?
Alle leeftijden
Wanneer?
Dinsdag 29 oktober tussen 11:00 en 12:00 | en tussen 13:00 en 15:00 uur
Donderdag 31 oktober tussen 11:00 en 12:00 | en tussen 13:00 en 15:00 uur
Kosten
Er zijn geen kosten verbonden aan deze activiteit, aanmelden is ook niet nodig.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
ANNO, Museum in de maak
Melkmarkt 41
8011 MB Zwolle
Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Koningsdag Twistvlietpark
De kleedjesmarkt in en rondom het Twistvlietpark in Stadshagen!
Vier Koningsdag bij de Eendracht
Kom een lekkere oranje tompouce eten bij de Eendracht met springkussen voor de kids!
Supervoordelig met het OV
Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale treinBlogs & inspiratie
Alle blogs
Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag
Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag 2026! Wij hebben de leukste tips en adresjes voor je verzameld in en om Zwolle.
17x oranje traktaties voor Koningsdag
Met deze 17 oranje recepten voor Koningsdag maak je er een extra feestelijke dag van. En hoe leuk om samen met je kinderen in de keuken te staan en zelf deze oranje lekkernijen te maken! Vier een gezellig en smakelijk oranjefeestje met je gezin!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!