Op bezoek bij de Archeoloog
Op bezoek bij de Archeoloog in de herfstvakantie bij museum ANNO.
In ANNO, Stadsmuseum Zwolle, hebben we een heuse archeologie ruimte. Supertof! Daar zitten archeologen te werken aan materiaal dat ze gevonden hebben in de grond in Zwolle. Vandaag zit de archeoloog daar speciaal voor jou, zodat je kunt meekijken naar de stukken, helpen met onderzoek en meer ontdekt over hun werk.
Vragen stellen mag natuurlijk. En heb je zelf een keer iets moois gevonden? Neem dat dan maar mee, dan kijken we met jou mee!
Voor wie?
Alle leeftijden
Wanneer?
Dinsdag 29 oktober tussen 11:00 en 12:00 | en tussen 13:00 en 15:00 uur
Donderdag 31 oktober tussen 11:00 en 12:00 | en tussen 13:00 en 15:00 uur
Kosten
Er zijn geen kosten verbonden aan deze activiteit, aanmelden is ook niet nodig.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
ANNO, Museum in de maak
Melkmarkt 41
8011 MB Zwolle
Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
NEMO komt langs in Zwolle
Zijn jullie klaar om de ruimte te verkennen? NEMO komt naar Zwolle, ontdek mee!
Boeren en tuinders pakken winters uit!
Vrolijk verlichte trekkertochten, verlichte boerderijroutes of een leuke winterwandeling!
Ervaar het OV
Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantieBlogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
29x kersttradities om met kinderen te doen
Welke kersttradities hebben jullie thuis? Elk jaar samen de kerstboom optuigen, samen een adventskalender maken of allemaal in pyjama cadeautjes uitpakken? Misschien is dit wel hét jaar om een nieuwe traditie te beginnen. 29 ideeën op een rij!
Deze leuke kerstvakantie uitjes zijn goed bereikbaar met OV
Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie in en om Zwolle. Er is zoveel moois te beleven in de regio Zwolle Voor een leuk dagje uit, hoef je niet ver te reizen. Onze regio Zwolle heeft ontzettend veel te bieden, van museumbezoek tot een lekker dagje shoppen. De meeste uitjes zijn met het openbaar vervoer goed en relaxed te bereiken. Benieuwd naar uitjes die in de regio bereikbaar zijn met het OV? We hebben een blog vol kerstvakantie inspiratie voor je geschreven!