Excursie ‘Spoorzoeken’
Excursie ‘Spoorzoeken’ in het Reestdal
Op zondag 12 februari verzorgen wij een interessante excursie in het veelzijdige Reestdal. Al wandelend vertellen onze deskundige natuurgidsen meer over de verschillende sporen die in dit natuurgebied te vinden zijn. Zowel de dierensporen als de sporen uit het verleden komen aanbod. De excursie start om 13.30 uur vanaf Bezoekerscentrum De Wheem in Oud Avereest (Balkbrug). Meld je aan en ga al wandelend op zoek naar de vele sporen in het Reestdal!
Afgeknabbelde boompjes, hoefafdrukken, uilenballen, looppaadjes. Als je goed om je heen kijkt, zie je dat dieren overal hun sporen nalaten. Maar welk spoor hoort nu bij welk dier? Is het een ree, een uil, een vos of een eekhoorn? Van de gidsen leer je waar je op kunt letten en welke sporen er zoal zijn. Zo wordt wandelen in het bos een leuke en spannende speurtocht. Maar er zijn ook andere invloeden zichtbaar in dit dynamische natuurgebied. Zo heeft het kronkelende beekje de Reest duidelijk haar sporen nagelaten in het landschap dat zich hier in de loop der eeuwen heeft gevormd. Ontdek deze en andere sporen en maak kennis met natuur&landschap in het Reestdal.
Wanneer?
We organiseren de wandeling op 12 februari 2023. De excursie start om 13.30 uur. Aanmelden is noodzakelijk om de groepsgrootte te beperken.
De excursie gaat door bij minimaal 4 deelnemers.
Heb je een vraag of lukt het aanmelden niet? Neem contact met ons op en onze collega’s helpen je graag met je aanmelding – 0529 – 40 17 31 of per mail info@landschapoverijssel.nl
Je hoeft geen ticket te printen, de gidsen hebben een deelnemerslijst.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bezoekerscentrum De Wheem
Oud Avereest 22
7707 PN Balkbrug
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Avond intocht Vaassen
Prachtige en spannende avondintocht van Sinterklaas in het kasteeldorp Vaassen.
Sinterklaasjournaal
Het Sinterklaasjournaal met Merel Westrik, dagelijks om 18:00 uur!
101 Dalmatiërs de musical
Een hartverwarmende familiemusical met heerlijke songs, poppenspel en heel veel humor!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen
Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!
Sinterklaasintocht 2026 in en om Zwolle
Hij komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!
Sint Maarten, het lichtjesfeest!
Dat kinderen op 11 november massaal in Zwolle de straat op gaan om te zingen voor wat lekkers, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is nu het verhaal achter dit lichtjesfeest?