
Braakballen pluizen
Pluis een uilenbal uit bij Bezoekerscentrum De Wieden en ontdek wat uilen allemaal eten
Pluis een uilenbal uit bij Bezoekerscentrum De Wieden en ontdek wat uilen allemaal eten
Braakballen zijn droge, pluizige balletjes die door uilen zijn uitgespuugd. Je peutert met een pincet een braakbal uit elkaar. Daarna bekijk je alles onder een loep. Met een zoekkaart waarop alle botjes staan afgebeeld, kun je zien wat deze uil gegeten heeft. Je vondsten plak je in een mooi lijstje en neem je mee naar huis.
Extra informatie:
Geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
Prijs is inclusief materiaal.
Let op: alleen kinderen hoeven zich aan te melden, dus ouders niet!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bezoekerscentrum De Wieden
Beulakerpad 1
8326 AH Sint Jansklooster
Openingstijden
17 nov en 15 decToon op kaart
Meer inspiratie


Oudhollandse kermis!
Kom zwieren en zwaaien in het Zuiderzeedorp in Enkhuizen deze herfstvakantie!
Theatervoorstelling Jeugdstorm (9+)
Premiere familievoorstelling Jeugdstorm (9+) begint als een feelgood avontuur over een vrolijk zomerkamp.
7x Nieuwe familiefilms bij Pathé
Van Gabby's Poppenhuis tot Dora's Meerminnenavontuur, Sinterklaas op het grote doek en meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
TIP! De leukste Herfstvakantieuitjes
Ben jij even blij dat je in of rondom Zwolle woont! Want er is zo veel te doen in en rond de stad deze herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker naar buiten op de boerderij! Vervelen is geen optie!
Paardenliefhebbers, Molecaten ruiterdag.
Landgoed Molecaten in Hattem is op zaterdag 18 oktober 2025 het prachtige decor van de jaarlijkse Molecaten Ruiterdag en met heel veel leuke kidsproof activiteiten voor de kids. Met Hobbyhorsing. Lees verder voor alle info.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!