OERRR hutten bouwen
OERRR Hutten bouwen, wilgentakken sjouwen - De Wieden
Sjouw je eigen takken uit de natuur en bouw een hut. Als je hut klaar is, trek je de kleding aan van de veenwerkers die hier vroeger leefden. Maak spelletjes van vroeger en speel ze in en om je eigen hut. Leer zelf een vuurtje maken en brouw je eigen mok met kruidenthee.
Doe je ook mee aan deze stoere middag van OERRR in De Wieden?
Extra informatie
De activiteit duurt 2 uur
Geschikt voor kinderen van 6 -12 jaar.
Minimaal aantal deelnemers is 6 personen.
Het is een buitenactiviteit dus denk warme- en/of regenkleding die tegen een stootje kunnen.
Graag kwartier voor aanvang melden aan de balie
Ouders helpen zelf mee maar hoeven zich niet aan te melden!
Deze activiteit kan vanwege weersomstandigheden of te weinig deelname geannuleerd worden.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bezoekerscentrum De Wieden
Beulakerpad 1
8326 AH Sint Jansklooster
Openingstijden
do. 30 dec. - 13:30 tot 15:30di. 04 jan. - 13:30 tot 15:30
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!
8x Sinterklaas Surprises
Echte knutselhelden schudden de ideeën voor een geweldige Sinterklaassurprise zó uit hun mouw, maar anderen kunnen wel wat inspiratie gebruiken. Wij zijn eens in het surprise-archief gedoken; deze pareltjes hebben onze kids de afgelopen jaren gemaakt of gekregen. Soms is er wat hulp van papa of mama bij nodig maar het állerleukst is het toch wel als je kind trots met een mooie, zelfgemaakte surprise naar het Sinterklaasfeest op school gaat!
Wijkintochten Sinterklaas Zwolle 2025
Wij hebben de wijkintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!