Wandelen Vechtdal
Met andere ogen wandelen door het Vechtdal. Langs bulten en bomen. Wandelen jullie mee?
Met andere ogen wandelen door het Vechtdal
Waarom ziet die eik er zo vreemd uit? Waarom staan de beuken hier op een rij? Wie wandelt en goed om zich heen kijkt, ziet hoe de mens al eeuwen invloed heeft op het landschap. Schrijver en natuurliefhebber Wim Eikelboom houdt tijdens de Groene Karavaan twee ‘verwonderwandelingen’ in het Vechtdal, over De Groote Scheere tussen Gramsbergen en Coevorden en over Landgoed Vilsteren. ‘Ik probeer mensen het vertrouwde landschap anders te laten lezen. Door verhalen over het landschap te vertellen, leer je met andere ogen kijken’
Voor de wandelingen in het Vechtdal is een groep van ongeveer 15 mensen welkom die zich 1,5 uur op een gezellige manier willen verwonderen. Kinderen vanaf 10 jaar kunnen ook mee: ‘Dan komt de aardrijkskundeles ineens tot leven’.
De eerste wandeling gaat langs bijzondere eikenbomen in het bosrijke gebied van landgoed De Groote Scheere, tussen Gramsbergen en Coevorden. Deze wandeling is zondagmiddag 29 januari van 14.15 uur tot circa 16.00 uur. De wandeling over landgoed Vilsteren wordt gehouden op zondagmiddag 5 februari en begint om 14.15 uur.
Meer info en/of aanmelden? Klik op de roze website button.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen
Een vrolijk mini-magazine vol ideeën voor een fijn paasweekend samen, met inspiratie van LIDL
Ontdek het geheime woord in de A.Vogel tuinen
Ontdek het geheime woord in de A.Vogel tuinen op tweede Paasdag.
Paasvuur Heino
Kom 1e paasdag naar het paasvuur in HeinoBlogs & inspiratie
Alle blogs
4 heerlijke originele recepten voor Pasen
Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch thuis? Check ze hieronder! :)
Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!
Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!
7x DIY tips voor Pasen
Pasen kunnen wij dit jaar weer met zijn allen vieren. Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!