Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wandelen Vechtdal

Met andere ogen wandelen door het Vechtdal. Langs bulten en bomen. Wandelen jullie mee?

Met andere ogen wandelen door het Vechtdal
Waarom ziet die eik er zo vreemd uit? Waarom staan de beuken hier op een rij? Wie wandelt en goed om zich heen kijkt, ziet hoe de mens al eeuwen invloed heeft op het landschap. Schrijver en natuurliefhebber Wim Eikelboom houdt tijdens de Groene Karavaan twee ‘verwonderwandelingen’ in het Vechtdal, over De Groote Scheere tussen Gramsbergen en Coevorden en over Landgoed Vilsteren. ‘Ik probeer mensen het vertrouwde landschap anders te laten lezen. Door verhalen over het landschap te vertellen, leer je met andere ogen kijken’

Voor de wandelingen in het Vechtdal is een groep van ongeveer 15 mensen welkom die zich 1,5 uur op een gezellige manier willen verwonderen. Kinderen vanaf 10 jaar kunnen ook mee: ‘Dan komt de aardrijkskundeles ineens tot leven’.

De eerste wandeling gaat langs bijzondere eikenbomen in het bosrijke gebied van landgoed De Groote Scheere, tussen Gramsbergen en Coevorden. Deze wandeling is zondagmiddag 29 januari van 14.15 uur tot circa 16.00 uur. De wandeling over landgoed Vilsteren wordt gehouden op zondagmiddag 5 februari en begint om 14.15 uur.

Meer info en/of aanmelden? Klik op de roze website button.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Natuuravontuur met The Unstoppables Dalfsen

Kom naar deze vrolijke, interactieve natuurvoorstelling vol muziek, verhalen en verrassingen in Dalfsen.

Natuuravontuur met The Unstoppables

Kom naar deze vrolijke, interactieve natuurvoorstelling in Nieuwleusen. The Unstoppables!

De brief voor de koning (8+)

Naar het wereldberoemde boek van Tonke Dragt | Een jonge held, een geheime opdracht, een ongelooflijk avo

Ontdek het Makersfestival

Creëer, experimenteer en ontdek op het Makersfestival in Zwolle. Komen jullie ook?

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!

Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!

Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!

Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.

14x De leukste terrassen voor ouders & kids

Regelmatig krijg ik van vrienden en bekenden de vraag: wat zijn nou de adresjes waar wij relaxed op terras kunnen zitten terwijl de kids zich vermaken in een speeltuin! Goede vraag én natuurlijk precies waar Kidsproof voor staat! Daarom mijn 14x favoriete adresjes waar je lekker kunt terrassen én spelen!

Kidsprooftip! De Groene Karavaan reist door Overijssel, zorg dat je samen met de kids er bij bent!

Aanrader! Kennen jullie de Groene Karavaan al? Deze reist door Overijssel. Samen met de kids kan je deelnemen aan workshops, natuurwandelingen en andere natuuravonturen. Hoe leuk is dat? Pak je agenda er maar even bij, hieronder zie je wat jij samen met de kids kan doen, ga voor groen! :)

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief