Wandelen Vechtdal
Met andere ogen wandelen door het Vechtdal. Langs bulten en bomen. Wandelen jullie mee?
Met andere ogen wandelen door het Vechtdal
Waarom ziet die eik er zo vreemd uit? Waarom staan de beuken hier op een rij? Wie wandelt en goed om zich heen kijkt, ziet hoe de mens al eeuwen invloed heeft op het landschap. Schrijver en natuurliefhebber Wim Eikelboom houdt tijdens de Groene Karavaan twee ‘verwonderwandelingen’ in het Vechtdal, over De Groote Scheere tussen Gramsbergen en Coevorden en over Landgoed Vilsteren. ‘Ik probeer mensen het vertrouwde landschap anders te laten lezen. Door verhalen over het landschap te vertellen, leer je met andere ogen kijken’
Voor de wandelingen in het Vechtdal is een groep van ongeveer 15 mensen welkom die zich 1,5 uur op een gezellige manier willen verwonderen. Kinderen vanaf 10 jaar kunnen ook mee: ‘Dan komt de aardrijkskundeles ineens tot leven’.
De eerste wandeling gaat langs bijzondere eikenbomen in het bosrijke gebied van landgoed De Groote Scheere, tussen Gramsbergen en Coevorden. Deze wandeling is zondagmiddag 29 januari van 14.15 uur tot circa 16.00 uur. De wandeling over landgoed Vilsteren wordt gehouden op zondagmiddag 5 februari en begint om 14.15 uur.
Meer info en/of aanmelden? Klik op de roze website button.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Sinterklaas intocht Zwolle
De grote Sinterklaasintocht van Zwolle 2025! Met nieuwe route. Ontdek hem hier.
Sinterklaas intocht Kampen
Intocht van Sinterklaas in Kampen. Ontdek het programma hier!
Sinterklaas intocht Elburg
Zie, ginds komt de Stoomboot... Prachtige Sinterklaas intocht in Elburg! Kidsprooftip!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wijkintochten Sinterklaas Zwolle 2025
Wij hebben de wijkintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!
8x Sinterklaas Surprises
Echte knutselhelden schudden de ideeën voor een geweldige Sinterklaassurprise zó uit hun mouw, maar anderen kunnen wel wat inspiratie gebruiken. Wij zijn eens in het surprise-archief gedoken; deze pareltjes hebben onze kids de afgelopen jaren gemaakt of gekregen. Soms is er wat hulp van papa of mama bij nodig maar het állerleukst is het toch wel als je kind trots met een mooie, zelfgemaakte surprise naar het Sinterklaasfeest op school gaat!
Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle
Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!