Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Open dag Kalverliefde

Kom naar de open dag van Kalverliefde bij boer Gerlof in Echten.

Op 5 oktober doet boer Gerlof de staldeuren open tijdens de Kalverliefde open dag. Zo krijgt iedereen de mogelijkheid om zelf te ervaren hoe dat nu eigenlijk gaat: het kalfje bij de koe houden.

We hebben gekozen voor de @naoberhoevezorgboerderij, omdat dit een heerlijke locatie is voor mens en dier. De koeien en kalfjes staan of in de wei of in de ruime potstal.

Er is een pluktuin en een hele mooie boerderijwinkel op het erf kom je nog veel meer dieren tegen en omdat de boer ook goed zorgt voor de natuur zijn er ook veel mooie planten en insecten. Het wordt super leuk met rondleidingen, workshops en zelfs een kidscorner voor onze eigen kalfjes

Komen jullie ook? Ontdek het programma en schrijf je in via de roze website button

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Meer inspiratie

Molecaten Ruiterdag

(Paarden)Liefhebbers kom met de kids naar Molecaten Ruiterdag in Hattem met Hobbyhorse wedstrijd.

Open dag Brandweer IJsselmuiden

Kom naar de open dag van de Brandweer IJsselmuiden

Open Monumentendag

Spannende kastelen, mooie molens, hoge stadstorens en meer; kies een kidsproof activiteit!

Nationale 112 dag Vaassen

112 Event Vaassen | Een dag vol actie, beleving en hulpverlening

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een frisse start? Dit zijn onze back to school tips!

Na een aantal heerlijke vrije weken gaat het nieuwe schooljaar toch echt van start... Met deze leuke clubjes en evenementen begin jij het jaar in ieder geval goed! Pak maar vast je agenda, hier komen de tips!

Paardenliefhebbers, Molecaten ruiterdag.

Landgoed Molecaten in Hattem is op zaterdag 26 september 2026 het prachtige decor van de jaarlijkse Molecaten Ruiterdag en met heel veel leuke kidsproof activiteiten voor de kids. Met Hobbyhorsing. Lees verder voor alle info.

Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!

Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!

13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!