Voetbalplezier PEC!
Voetbalplezier bij PEC Zwolle. Voetbalkampen in de vakanties! Kom jij ook?
Lekker voetballen bij PEC Zwolle? In de zomervakanties zijn er 2- en 3-daagse PEC Zwolle Voetbalkampen bij jou in de buurt. Wil jouw kind zich uitleven tijdens een actief voetbalkamp? Dan is dit de perfecte gelegenheid! De PEC Zwolle Voetbalkampen zijn gericht op het plezier hebben en nieuwe vrienden maken tijdens de schoolvakantie. Terwijl ze tegelijkertijd hun voetbalvaardigheden ontwikkelen.
Over de PEC Zwolle Voetbalkampen
Een team van enthousiaste en ervaren trainers zorgt ervoor dat je kind op een veilige en verantwoorde manier kan leren en groeien als voetballer. Er is een gevarieerd programma zodat naast trainingen ook spelletjes en andere leuke activiteiten gedaan worden. Voor elk kind wordt het een onvergetelijk voetbalkamp!
De kampen zijn geschikt voor jongens en meisjes in de leeftijd van 6 t/m 15 jaar en iedereen kan meedoen ongeacht of je (al) op voetbal zit. De trainers zorgen ervoor dat iedereen in een leuke groep zit en nieuwe voetbal skills leert. Ook rondom het veldprogramma zijn er gezellige activiteiten en unieke PEC Zwolle belevingen.
Wat kan je verwachten van dit kamp?
- Eigen PEC Zwolle Voetbalkampen Tenue
- Afwisselend, uitdagend en vernieuwd voetbalprogramma
- Speciale PEC Zwolle beleving tijdens het voetbalkamp
- Lunch, tussendoortjes en drinken
- Begeleiding van enthousiaste trainers
Vragen of opmerkingen kunt u mailen naar: voetbalkampen@peczwolle.nl
Meer info en alle data? Klik op de roze website button
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Sinterklaas intocht Zwolle
De grote Sinterklaasintocht van Zwolle 2025! Met nieuwe route. Ontdek hem hier.
Zwolse Lichtparade op 11 november: loop mee!
De Zwolse Lichtparade komt er weer aan: een muzikale optocht met prachtige lichtobjecten
VO-LU-ME 1,5 jaar
Een eerste kennismaking met theater waarbij er lekker samen gespeeld mag worden in de knusse tent.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfst! 19x leuke dingen om te doen.
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!
9x Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs
Zijn jouw kinderen ook zo ontzettend gek op lekker klimmen en glijden, oftewel: eindeloos spelen? Bij koud of guur weer zijn binnenspeeltuinen daarvoor natuurlijk echt een uitkomst. Daarom hebben wij voor jou alle speelparadijzen in Zwolle en omgeving op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen. Ideaal toch? Klauter en spring erop los in deze toffe binnenspeeltuinen!
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!