Schaapscheerdersfeest
Schaapscheerdersfeest en Hessenmarkt in Heerde.
DE SCHAPEN WORDEN WEER GESCHOREN TIJDENS HESSENDAG
Zaterdag 8 juni 2024 wordt de schaapskudde naar het centrum van Heerde geleid om te worden geschoren tijdens het jaarlijkse Schaapscheerdersfeest. Op de Brink aan de Dorpsstraat worden ze geschoren door de schaapscheerders. Dit geeft altijd een mooi schouwspel.
Dit is niet het enige dat die zaterdag te beleven is in het centrum van Heerde. Het Schaapscheerdersfeest is op de Hessendag, wat betekent dat er een grote braderie is in het centrum van Heerde; de Dorpsstraat is gevuld met kramen met lokale en bijzondere producten.
De terrassen in het centrum staan daarnaast klaar om u te voorzien van een hapje en een drankje. Muzikaal is het ook genieten, strijk neer op een terrasje en geniet van de vrolijke klanken van dweilorkesten.
De kleedjesmarkt die tijdens de Hessenmarkt georganiseerd wordt zal deze keer ook weer plaats vinden op de bekende plaats rondom de kerk. Een plekje kan gehuurd worden voor € 2,- door kinderen, kom daarvoor om 9:00 uur bij het hek van de Hervormde Kerk en krijg een plaats toegewezen.
Om 10:30 uur komt goochelaar Joris op het dorpspodium om grote mooie bellen te blazen en hij kan hele mooie figuren maken van ballonnen! Als goochelaar en clown in één weet hij jonge kinderen op een unieke manier te entertainen. Om 11:25 uur geeft hij een giga grappige goochelshow. En om 12:15 uur zal hij nog een keertje bellen blazen en ballon figuren maken.
Het Schaapsscheerdersfeest & Hessenmarkt is van 9:00 – 17:00 uur in het centrum van Heerde. De Dorpsstraat wordt afgesloten hiervoor. Parkeren in Heerde is gratis.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Sint in Cannenburch
Bezoek Sinterklaas samen met je kids in Kasteel Cannenburch
Wintermarkt De Huppe
Wintermarkt De Huppe | Met lokale producten, muziek, dans en winterse versnaperingen.
Pietendorp Enkhuizen
Pepernoten, pakjes en plezier… beleef het in het Pietendorp 23, 29 en 30 november in het Zuiderzeedorp!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Haal je Pietendiploma: 26 opdrachten voor thuis
Over het dak lopen, pakjes inpakken, pepernoten bakken… De Pieten hebben het maar druk met de voorbereidingen voor het Sinterklaasfeest. Met deze vrolijke opdrachten kun je thuis testen hoe goed de pietenvaardigheden van jouw kind zijn. Heeft jouw piet-in-de-dop de opdrachten succesvol volbracht, dan ligt er een pietendiploma klaar.
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!
Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle
Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!