Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

10 gave doe-het-zelf ideeën voor Koningsdag!

Gepubliceerd op 20 april 2023

Wat gaan jullie doen op Koningsdag? Met een kleedje op de vrijmarkt zitten om speelgoed waar de kids op uitgekeken zijn te verkopen? Naar de kermis? Of gewoon lekker thuis genieten van een dagje vrij?

Wij maken meestal een combi. ’s Morgens vroeg eerst even naar de vrijmarkt om te struinen tussen de tweedehands spulletjes. Dan ergens, liefst op een terrasje, een lekker broodje eten en ’s middags thuis. Spelletje doen, samen koken, knutselen. In koninklijk thema natuurlijk.

Zin in iets lekkers? Scoor hoge ogen met de cupcakes met tulpjes Deze link opent in een nieuwe tab, kroontjes van mango Deze link opent in een nieuwe tab (of van ander vers fruit) en met een verrassing van Hollandse stroopwafeltjes Deze link opent in een nieuwe tab. Allemaal ‘Oranje Boven’! Ook leuk als traktatie trouwens als je kind ergens in de buurt van Koningsdag jarig is. Of om op de vrijmarkt te verkopen.

Als je kinderen op de vrijmarkt gaan zitten om spulletjes te verkopen, maak dan een grabbelton Deze link opent in een nieuwe tab voor ze voor alle kleine dingetjes. Reken maar dat ze dat leuk vinden.

En kan één van je kinderen een beetje schminken? Ook dat is een leuke manier om een centje bij te verdienen. Deze voorbeelden van een libelle Deze link opent in een nieuwe tab, clowntje Deze link opent in een nieuwe tab en een Nederlandse vlag Deze link opent in een nieuwe tab zijn helemaal niet ingewikkeld om na te maken. Succes gegarandeerd. Nog meer verdienen? Lees dan zeker onze tips; rijk worden op Koningsdag Deze link opent in een nieuwe tab.

En houden jouw kids van knutselen? Dan zijn dit natuurlijk toppers om te maken op Koningsdag. Een kroontje Deze link opent in een nieuwe tab, ‘koninklijke’ haarspeldjes Deze link opent in een nieuwe tab of een vlaggenslinger Deze link opent in een nieuwe tab in de kleuren van de Nederlandse vlag.

In protte Wille(m)!

Liefs, Denise & Co.

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!

Zelf een eigen robot solderen? Een eigen zaklamp maken? Of zelf energie opwekken? Kom dan op zaterdag 28 maart vanaf 09.30 uur naar de vierde editie van het Makerfestival Zwolle! Voor iedereen die iets (of niets!) heeft met techniek, slimme innovaties en grappige uitvindingen. Hèt festival voor ontdekkers van 8 tot 88 jaar. Kom uitvinden op het Makersfestival!

Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!

Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!

Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!

Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!

De leukste kinderboerderijen op een rij in en rondom Zwolle.

Ontdek de betoverende wereld van kinderboerderijen in Zwolle! Van ezels tot lieve kleine geitjes, konijntjes en biggetjes....en naast al die lieve dieren, kan je er vaak ook heerlijk spelen! Daarom de leukste kinderboerderijen op een rij!

Meer inspiratie

De brief voor de koning (8+)

Naar het wereldberoemde boek van Tonke Dragt | Een jonge held, een geheime opdracht, een ongelooflijk avo

Lammetjesdag Twilhaar

Lammetjesdag schaapskooi Twilhaar

Ontdek het Makersfestival

Creëer, experimenteer en ontdek op het Makersfestival in Zwolle. Komen jullie ook?

Bak ook mee voor KiKa!

Maak de lekkerste baksels en koekjes en steun KiKa tijdens de bakmaand!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief