Blogs & inspiratie
5x Dieren pannenkoeken, voor welke gaan jullie?
Gepubliceerd op 6 maart 2024
Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!
Na het handen wassen kan het pannenkoeken versieren beginnen!
Onze supermarkt had in deze rare tijd geen pannenkoekenmeel meer, wij hebben dus kant en klare pannenkoeken gekocht. Maar het is natuurlijk veel leuker om zelf met je kroost een stapeltje pannenkoeken te bakken!
Wat hebben we gebruikt voor deze pannenkoeken in de vorm van een dier?
– Pannenkoeken 🙂
– Poffertjes
– Mandarijn
– Appel
– Banaan
– Bosbessen
– Bramen
– Eetbare decoratiestift
– Nutella
Voor de bramen en bosbessen kun je ook eenvoudig iets anders bedenken.
Meestal rolt hij lekker in de modder en hij is vaak te vinden in de dierenparken. De eerste pannenkoek is een… varken!

Dit roze diertje is te maken met een pannenkoek, een poffertje en twee bosbessen als snuit, twee stukjes banaan en bosbessen voor de ogen en nog twee stukjes pannenkoek voor de oortjes.
Hij is heel groot, kan super hard brullen en rent als een speer. De tweede pannenkoek is een… beer!

De beer maak je met een pannenkoek, twee poffertjes en decoratiestift voor de oren, een stukje banaan voor de neus, nutella voor op de neus en bosbessen voor op de neus en de ogen.
Hij wordt ook wel de koning der dieren genoemd, heeft prachtige manen en brult als schreeuw. De derde pannenkoek is een… leeuw!

Voor het maken van een leeuw heb je nodig: een pannenkoek, een stukje pannenkoek voor de neus, poffertjes voor de oren en een poffertje voor op de neus met een braam en stipjes van Nutella. Voor de ogen heb je twee schijfjes banaan nodig met twee bosbessen. De manen van de leeuw maak je met stukjes mandarijn.
Dit dier heeft kieuwen om te ademen, komt vaak voorbij in scholen en met zijn zwemkwaliteiten is het ook niet mis. De vierde pannenkoek is een … vis!

De vis wordt gemaakt van een dubbel opgevouwen pannenkoek, een schijfje banaan met bosbes als oog, een stukje mandarijn als vin en een stukje pannenkoek met decoratiestift als staart. Ook voor het mondje kun je een decoratiestift gebruiken.
Hij is vaak te zien met pasen, heeft hele lange oren en is een echte vechtersbaas. De vijfde pannenkoek is een… haas!

Deze springkoning maak je met een klein rondje pannenkoek, 2 halve bananen voor de oren, twee plakjes banaan en bosbessen voor de ogen, braam voor de neus, poffertjes voor de wangen, en reepjes appel voor de snorharen.
Wij vonden het bijna zonde om ze op te eten…
LEES OOK: De leukste pannenkoekenrestaurants in en rondom Zwolle Deze link opent in een nieuwe tab
Veel succes en plezier met versieren! Denise & CO.
Lees ook:
Alle blogs
Sinterklaasintocht 2025 in en om Zwolle
Hij komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!
Wijkintochten Sinterklaas Zwolle 2025
Wij hebben de wijkintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!
Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle
Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!Meer inspiratie
Sint in Cannenburch
Bezoek Sinterklaas samen met je kids in Kasteel Cannenburch
Pietendorp Enkhuizen
Pepernoten, pakjes en plezier… beleef het in het Pietendorp 23, 29 en 30 november in het Zuiderzeedorp!
Sinterklaas intocht Elburg
Zie, ginds komt de Stoomboot... Prachtige Sinterklaas intocht in Elburg! Kidsprooftip!
Sinterklaas intocht Kampen
Intocht van Sinterklaas in Kampen. Ontdek het programma hier!
Sint in Stadshagen
Sinterklaas intocht in Stadshagen. Ontdek hier het hele programma.
Sinterklaasintocht Hattem
Sinterklaas en zijn pieten komen ook aan in Hanzestad Hattem! En er is pietengym!
Sinterklaas intocht Zwolle
De grote Sinterklaasintocht van Zwolle 2025! Met nieuwe route. Ontdek hem hier.