Blogs & inspiratie
Vaderdag tips om zelf te maken!
Gepubliceerd op 8 juni 2023
Vaderdag komt eraan. Dé dag om alle papa’s eens even flink in het zonnetje te zetten. Met een knutsel of een lekker, zelf gemaakt gerechtje. Kun je nog wel een beetje inspiratie gebruiken? Kijk dan eens naar deze toppers uit onze DIY-categorie!
De meeste papa’s hebben wel een bureau. Thuis of op kantoor. Super handig als er dan een mooie steen op ligt waar hij belangrijke papieren onder vast kan klemmen. Zodat ze niet wegwaaien. Zoek een steen en maak deze kei voor papa Deze link opent in een nieuwe tab. Door de tekst ‘Voor een kei van een vader’ wordt deze extra speciaal om te geven. Of maak een cadeau waar je je eigen handen bij gebruikt. Op dit schilderijtje Deze link opent in een nieuwe tab bijvoorbeeld zijn er bloemen mee gemaakt. Schattig toch?


Houden jullie meer van koken en bakken dan van knutselen? Ook dan zijn er legio leuke verrassingen te bedenken. Dit spiegelei Deze link opent in een nieuwe tab in de vorm van een gezichtje vind ik zelf echt een hit voor bij het ontbijt bijvoorbeeld en de Vaderdag cupcakes Deze link opent in een nieuwe tab doen het natuurlijk goed bij de thee!

En kan jullie papa een klein grapje wel waarderen? Maak dan deze zeilbootjes Deze link opent in een nieuwe tab voor bij het ontbijt als hij een fanatieke zeiler is of het gebitje Deze link opent in een nieuwe tab, voor de papa’s waar je al wat grijze haren kan spotten. Wel vergezellen van een dikke knipoog natuurlijk hè, deze laatste!

Fijne Vaderdag!
PS. Nog aan het verzinnen wat voor leuks jullie op Vaderdag met z’n allen gaan ondernemen? Kijk eens in de Eropuit-categorie Deze link opent in een nieuwe tab. Daar vind je heel veel leuke uitjes in de buurt!
Liefs, Denise & Co.
Lees ook:
Alle blogs
Kidsprooftip! De Groene Karavaan reist door Overijssel, zorg dat je samen met de kids er bij bent!
Aanrader! Kennen jullie de Groene Karavaan al? Deze reist door Overijssel. Samen met de kids kan je deelnemen aan workshops, natuurwandelingen en andere natuuravonturen. Hoe leuk is dat? Pak je agenda er maar even bij, hieronder zie je wat jij samen met de kids kan doen, ga voor groen! :)
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!
Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!
Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.Meer inspiratie
Natuuravontuur met The Unstoppables
Kom naar deze vrolijke, interactieve natuurvoorstelling in Nieuwleusen. The Unstoppables!
Ontdek het Makersfestival
Creëer, experimenteer en ontdek op het Makersfestival in Zwolle. Komen jullie ook?
De brief voor de koning (8+)
Naar het wereldberoemde boek van Tonke Dragt | Een jonge held, een geheime opdracht, een ongelooflijk avo