Schouwburg Odeon
Schouwburg Odeon bruist, raakt en verbind.
Schouwburg Odeon is het culturele hart van de stad. Waar je overdag terecht kunt voor een goede kop koffie, informatie over het culturele aanbod, concerten in de foyer of om te werken, maar vooral is de stadsschouwburg een fijne plek om te zijn en om de kinderen kennis te laten maken met theater.
Bijna elke zondag kan je de huismuis “Ody” vinden in de Foyer van Odeon. Aansluitend een voorstelling voor alle kinderen. Benieuwd geworden welke voorstellingen er eerdaags spelen? Klik dan op “paarse” button om naar de website van Schouwburg Odeon te gaan
Ga je naar een voorstelling in de schouwburg Odeon? Hier nog een leuke tip!
De kans is dat je in de Kids Foyé belandt! Vanaf een uur voor aanvang vinden er -onder begeleiding van een club enthousiaste vrijwilligers- verschillende activiteiten rondom de voorstellingen plaats. De ene keer is dat knutselen of een spel spelen, de andere keer kleuren of verkleden. Zo kunt je, terwijl je een oogje in het zeil houdt, lekker aan de leestafel gaan zitten met een kop koffie, kletsen met wat vrienden of met een goed boek op één van de Chesterfields plaatsnemen.
Schouwburg Odeon
Blijmarkt 25
8011 ND Zwolle
Openingstijden
Klik op de "paarse" button voor overzicht van programma kindervoorstellingen in Schouwburg Odeon.Prijs
Wisselend per voorstelling.Toon op kaart
Meer inspiratie
Pietendorp Enkhuizen
Pepernoten, pakjes en plezier… beleef het in het Pietendorp 23, 29 en 30 november in het Zuiderzeedorp!
Sinterklaas intocht Zwolle
De grote Sinterklaasintocht van Zwolle 2025! Met nieuwe route. Ontdek hem hier.
Zandstuifgebied De Haere
Dit is een toffe plek om lekker te rennen, te vliegen, te klimmen en om een zebra te spotten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wijkintochten Sinterklaas Zwolle 2025
Wij hebben de wijkintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!
8x Sinterklaas Surprises
Echte knutselhelden schudden de ideeën voor een geweldige Sinterklaassurprise zó uit hun mouw, maar anderen kunnen wel wat inspiratie gebruiken. Wij zijn eens in het surprise-archief gedoken; deze pareltjes hebben onze kids de afgelopen jaren gemaakt of gekregen. Soms is er wat hulp van papa of mama bij nodig maar het állerleukst is het toch wel als je kind trots met een mooie, zelfgemaakte surprise naar het Sinterklaasfeest op school gaat!
Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle
Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!