Speelbos Lemelerberg
Boven op de Lemelerberg kun je heerlijk spelen in speelbos 'In het hol van de leeuw'!
Echt en avontuurlijk buitenspelen kan hier heel gaaf bovenop de Lemelerberg. Op grote hoogte beleef je hier de gaafste avonturen. Bijvoorbeeld in het speelbos ‘Het hol van de Leeuw’. Dé leukste buitenspeeltuin in Overijssel. Leuk om te combineren met de kinderwandelroute over de Lemelerberg Spoor van de Leeuw.
In deze buitenspeeltuin klim je naar een hoge boomstoel, zwaai aan touwen, verstop je in de boomhut of kruip door rioolbuizen. Moe van het spelen? In het bos hangen hangmatten waar je lekker in kunt liggen. Het speelbos is leuk voor kinderen van 4 tot 12 jaar.
Klik op de roze website button voor meer informatie.
Speelbos 'In het hol van de leeuw'
Kerkweg 32
8148 PZ Lemele
Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Zandstuifgebied De Haere
Dit is een toffe plek om lekker te rennen, te vliegen, te klimmen en om een zebra te spotten!
Wandelen in bos en heide!
Heerlijk wandelen met de kids door het heuvelachtige bos, op de heide en over het vlonderpad!
Vuursteenberg bos
Ontdek dit mooie wandelgebied samen met de kids! Van dierensporen zoeken tot schotse Hooglanders!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!
Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.
Paastakken, maar net even anders!
Wat vliegt de tijd! Je zou het bijna vergeten, maar binnenkort is het Pasen. Om een beetje het Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.