Toffe Waterspeeltuin
Hebben jullie deze toffe waterspeeltuin in Dalfsen al ontdekt?
Deze waterspeeltuin is aangelegd als overloopgebied. Deze wadi loopt vol zodra het IT-riool in de buurt (Bruinleeuwstraat en het nieuwe Waterfront) niet meer op tijd kan infiltreren en bergen.
Waterspeeltuin Dalfsen
In de wadi is een (water)speeltuin aangelegd waar in grote delen van het jaar kinderen kunnen spelen. Zelfs (en misschien juist) als er water staat is het leuk spelen.
Van een waterpomp, kabelbaan, loopbruggen, schommelen tot slootje over door middels van keien of boomstam. Echt een pareltje om te ontdekken!
Het project is aangelegd door de Gemeente Dalfsen en is onderdeel van het afkoppelbeleid van hemelwater van de gemeente.
Tip! Neem droge kleren mee en laarzen aan! 🙂
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
De leukste kinderboerderijen op een rij in en rondom Zwolle.
Ontdek de betoverende wereld van kinderboerderijen in Zwolle! Van ezels tot lieve kleine geitjes, konijntjes en biggetjes....en naast al die lieve dieren, kan je er vaak ook heerlijk spelen! Daarom de leukste kinderboerderijen op een rij!
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.