
Zwem vertier!
Ontspanning en vertier bij zwembad de Kragge in Zwartsluis!
Voor kinderen is zwembad De Kragge een eldorado. Zij kunnen zich helemaal uitleven in ons water. Speciaal voor de kids ligt op woensdagmiddag, vrijdagmiddag en zaterdag supertof speelmateriaal in het water zoals surfplankjes, met lucht gevulde banden, vlotten, duikringen en een loopmat.
Verder organiseren ze tussen september en juli één keer per zes weken een evenementenmiddag. Tijdens zo’n middag toveren we het hele zwembad om, rondom een bepaald thema. Denk bijvoorbeeld aan carnaval, Halloween of jungle.
Komen jullie ook zwemmen? Welkom! Klik op de roze website button voor meer informatie!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
14x De leukste terrassen voor ouders & kids
Regelmatig krijg ik van vrienden en bekenden de vraag: wat zijn nou de adresjes waar wij relaxed op terras kunnen zitten terwijl de kids zich vermaken in een speeltuin! Goede vraag én natuurlijk precies waar Kidsproof voor staat! Daarom mijn 14x favoriete adresjes waar je lekker kunt terrassen én spelen!
7x Heerlijk koel spelen en beleven in de zomer rondom Zwolle!
Met deze warme zomer voor de boeg hebben wij 7 fijne plekken opgezocht waar je deze zomer lekker kan koel kan spelen, beleven en ontdekken! Check ze hieronder...en hebben wij er eentje gemist? Laat het ons het weten!