Kinderfeestje bij Ballorig
Feestelijk festijn bij Ballorig in Wijhe
Feestje vieren bij Ballorig? Hier kan je samen met je vriendjes en vriendinnetjes overdekt spelen, springen, klimmen, klauteren, kruipen, glijden en nog veel meer!
De kids kunnen er springen op de mega trampoline en klimmen op de klimwand. Een kasteel met paardjes waar je echt op kunt rijden.
Bij Ballorig hebben ze verschillende thema’s waarin de verjaardag gevierd kan worden.
Nieuwsgierig welke? Klik op de roze button voor directe link naar website.
Ballorig Wijhe
Handelsweg 10
8131 XX Wijhe
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x De leukste terrassen voor ouders & kids
Regelmatig krijg ik van vrienden en bekenden de vraag: wat zijn nou de adresjes waar wij relaxed op terras kunnen zitten terwijl de kids zich vermaken in een speeltuin! Goede vraag én natuurlijk precies waar Kidsproof voor staat! Daarom mijn 14x favoriete adresjes waar je lekker kunt terrassen én spelen!
Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!
Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.
Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!