Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Natuur is een feestje!

Houd jij van buitenspelen, bomen klimmen en beestjes zoeken? Dan is een natuurfeestje iets voor jou!

‘Natuur is een feest!’ organiseert allerlei avontuurlijke kinderfeestjes in het bos.

Neem je vriendjes mee naar buiten! Vier een stoer feestje in de natuur!
Beleef een avontuurlijk kinderfeestje in het bos. Daar kun je sluipen, camoufleren, klimmen, katapults maken en kruipende beestjes zoeken. Je lijkt Freek Vonk wel!

Of wat dacht je van een indianen- heksen of boswachtersfeestje in een van de prachtige landgoederen in onze omgeving!

De enthousiaste begeleiders zijn niet bang voor een beetje regen, dus dat hoef jij ook niet te zijn!

Er is van alles mogelijk voor kinderen vanaf 4 jaar, klik snel op de roze button om op de website te kijken!

Natuur is een feest!

Openingstijden In overleg.
Prijs vanaf €110,00 voor een feestje, kijk op de site
Mail direct

Mail direct naar Natuur is een feest!

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!

7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!

9x Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs

Zijn jouw kinderen ook zo ontzettend gek op lekker klimmen en glijden, oftewel: eindeloos spelen? Bij koud of guur weer zijn binnenspeeltuinen daarvoor natuurlijk echt een uitkomst. Daarom hebben wij voor jou alle speelparadijzen in Zwolle en omgeving op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen. Ideaal toch? Klauter en spring erop los in deze toffe binnenspeeltuinen!

Herfst! 19x leuke dingen om te doen.

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!

Sinterklaasintocht 2025 in en om Zwolle

Hij  komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief