Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje met ezels

Super leuk ezel wandelfeestje met veel knuffelen en spelen! Voor jonge en oudere kids!

Super leuk ezel wandelfeestje met veel knuffelen en spelen! Voor jonge en oudere kids! Er zijn twee soorten feestjes:

Ezelwandelfeestje voor kinderen van 9 jaar en ouder. De kids mogen zelf de ezels uit de stal of weide halen, borstelen en klaarmaken voor de wandeling. In de ezeltassen gaat iets lekkers mee voor in de pauze. We wandelen door de uiterwaarden van de IJssel. Jullie mogen zelf de ezels leiden.
Vertrekpunt is wijkboerderij de Schellerhoeve in Zwolle Zuid.

Ezel-knuffel-speelfeestje voor kinderen van 4-8 jaar. Jullie mogen in de weide met de ezels spelen, knuffelen, borstelen, halsters omdoen en een klein stukje wandelen. Ook doen we spelletjes zoals wortels verstoppen en daarna zoeken samen met de ezels en lopen over hindernissen.
Vertrekpunt is wijkboerderij de Schellerhoeve in Zwolle Zuid.

Tip! Ezelwandelingen voor kinderen met ouders zijn ook heel leuk. Je mag bij alles helpen en zelf de ezels leiden. Er zijn korte tochten en ook langere tochten en ook meerdaagse tochten met overnachting.

Margometezel

Waterstraat 16

8011 SZ Zwolle

Openingstijden In overleg
Prijs € 110,- voor 8 of minder kinderen en/of volwassenen, 10 euro per persoon extra bij meer dan 8 personen. Inclusief drankje en wat lekkers.
Mail direct

Mail direct naar Margometezel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief