Feest bij het museum
Vier je feestje in een fascinerende wereld van edelstenen en fossielen.
Ga op ontdekkingsreis in het museum, word goudzoeker en trotseer de krokodillen!
Bij “De Oude Aarde” kan de jarige samen met haar vriendjes en vriendinnetjes op een spannende speurtocht door het museum, hierbij komen de kids allemaal wetenswaardigheden over de verschillende stukken in het museum tegen.
De speurtocht opgelost? maak je dan maar klaar voor een serieuze goudkoorts! Met goudkoorts kan er gezocht worden naar kristallen en “Goud” in de eigen vijvers. Als de kinderen na afloop opgedroogd zijn, is er nog een laatste “Grande Finale” met het zelf kraken van een kristalbol. De kristalbol laat zijn pracht en praal dan eindelijk door de kinderen zelf ontdekken.
Museum De Oude Aarde
Binnenpad 43
8355 BR Giethoorn
Openingstijden
Klik op de "paarse" button voor directe link naar website.Prijs
Vanaf € 6,95Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!
Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen
Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!
Herfst! 19x leuke dingen om te doen.
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!