Feest bij Netl
De wildste boefjes worden tamme lieverdjes in de natuurspeeltuin van Netl!
Zoveel energie verbruiken ze met al die duinen waar ze wel tien keer tegenop willen rennen en afrollen. Bovendien word je niet gek van de herrie, want duinen en bamboebossen dempen al hun enthousiaste geluid.
De kids kunnen hier vrij spelen en ontdekken in de grote speeltuin. Balanceren op boomstammen, klimmen en klauteren op apentouwen en ander speeltuig, verstoppen in bamboejungle, racen op de kabelbaan en lekker glijden van de modderglijbaan!
Er zijn diverse arrangementen te boeken, nieuwsgierig welke? klik op de “paarse” button voor meer informatie.
Netl de Wildste Tuin
Leemringweg 19
8317 RD Kraggenburg
Openingstijden
Netl de Wildste Tuin en Strandpaviljoen alle dagen open vanaf 10:00 uur.Prijs
Dagticket al vanaf 7,50 euro.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met herfstschatten
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen
Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!
Sint Maarten, het lichtjesfeest!
Dat kinderen op 11 november massaal in Zwolle de straat op gaan om te zingen voor wat lekkers, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is nu het verhaal achter dit lichtjesfeest?