Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Outdoor: GPS Escapetocht

Beleef het waargebeurde verhaal van de Amerikaanse bommenwerper die in WOII neerstortte in Zwolle...

Deze unieke outdooractiviteit combineert een escaperoom met een wandeling met een GPS toestel en vertelt een waargebeurd verhaal uit WOII. De kinderen beginnen namelijk 20 minuten in mijn mobiele escaperoom die is ingericht als een legerbasis. Zodra zij het GPS toestel hebben gevonden gaan zij hiermee op pad, op zoek naar de plek waar tijdens WOII een Amerikaanse bommenwerper is neergestort.

Er is veel bekend over dit vliegtuig, de bemanning en de crash, maar slechts weinig mensen weten echt dé plek waar het vliegtuig gelegen heeft. Als je weet waar je moet kijken, dan is er vandaag de dag nog iets dat hieraan doet herinneren…We lopen niet rechtstreeks naar deze plek, in oorlogstijd zou dat ook veel te veel zijn opgevallen, we worden dus door enkele geheime onderdelen naar deze plek geleid.

De activiteit is in principe geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar oud en duurt 2,5 á 3 uur.

Klik voor meer informatie of reservering op de roze website button!

Frank voor 't Hekke

Heemskerckstraat 45

8023 VG Zwolle

Openingstijden In overleg.
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Frank voor 't Hekke

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaasintocht 2025 in en om Zwolle

Hij  komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!

7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!

7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!

Herfst! 19x leuke dingen om te doen.

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!

9x Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs

Zijn jouw kinderen ook zo ontzettend gek op lekker klimmen en glijden, oftewel: eindeloos spelen? Bij koud of guur weer zijn binnenspeeltuinen daarvoor natuurlijk echt een uitkomst. Daarom hebben wij voor jou alle speelparadijzen in Zwolle en omgeving op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen. Ideaal toch? Klauter en spring erop los in deze toffe binnenspeeltuinen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief