Kinderfeestje Lekkerboer
Kinderfeestje op de boerderij met Lekkerboer!
Kinderfeestje op de boerderij. Op survival door het weiland, biggetjes workshop, boter maken en meer!
Ben je net jarig geweest en kom je jouw partijtje vieren op de boerderij? Gezellig!
Jij mag kiezen welk avontuur jij wilt beleven met je vrienden en vriendinnen. Ga jij samen met je vriendjes op survivaltocht door de weilanden of kies je voor lekker op de trekker, biggetjes workshop, koeienhotel, bijenhuisjes pimpen, koe schilderen, spelen in het stro of zelf producten van de boerderij verzamelen en samen boter maken, broodjes bakken, lekker (& gekker) monsters maken of je eigen pizza of pannenkoek met spek? Je kunt je natuurlijk ook laten verrassen!
Er doen verschillende boerderijen in de regio mee en op elke boerderij zijn weer andere dingen te doen. Kijk gauw welke boerderij bij jou in de buurt is!
Meer weten of direct een feestje boeken? Klik dan op de roze websitebutton.
Lekkerboer
Prijs
Alle kinderfeestjes zijn te boeken voor 100 euro per middag (tot 15 kinderen) en duren twee uur.Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x DIY tips voor Pasen
Pasen kunnen wij dit jaar weer met zijn allen vieren. Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!
24x Paaseitjes versieren zonder verf
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken.
Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!
Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!