Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museum feestje!

Je kinderfeestje in een museum vieren? Dat kan bij Stedelijk Museum Kampen!

In de kelder van het museum hebben zij een prachtig museumatelier waar regelmatig educatieve activiteiten of kinderfeestjes, plaatsvinden. 
 
Je kinderfeestje in een museum vieren? Dat kan bij Stedelijk Museum Kampen! Zowel voor jongens als meisjes vanaf 7 jaar, is er genoeg leuks te zien én te doen.

Het thema van de activiteiten van een museumkinderfeestje sluiten aan op een actuele tentoonstelling of onderwerp binnen ons museum. Zo kan een activiteit gaan over de beeldend kunstenaar die exposeert, over een historisch onderwerp, bijvoorbeeld het middeleeuwse Kampen of over het dagelijks leven in Kampen 100 jaar geleden.

Het kinderfeestje in het museum begint met een multimediatour of een kijkroute op papier. Na deze tour staat er drinken klaar met natuurlijk iets lekkers. Vervolgens is het knutselen geblazen in een workshop. Dat kan zijn: een teken- en schilderles over de middeleeuwen, het ontwerpen van een wapenschild of maskers maken. Ze staan ook open voor suggesties en kunnen in overleg het museumfeestje invullen.

Museumkinderfeestjes zijn geschikt voor kinderen van 7 tot ca. 12 jaar.

Graag tijdig reserveren, minimaal twee weken van te voren, door een mail te sturen via de mail button of klik op de roze website button!

Stedelijk Museum Kampen

Oudestraat 133

8261 CK Kampen

Openingstijden In overleg
Prijs Het museumkinderfeestje duurt 1,5 uur en kost € 55,- voor een groep van maximaal 10 kinderen.
Dit is inclusief drinken en lekkers, materiaal, workshop, en museumentree voor twee begeleiders.

Voor elk kind boven het vaste groepsaantal van 10 kinderen, rekenen we € 4,50 per kind extra.
Mail direct

Mail direct naar Stedelijk Museum Kampen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

TIP! De leukste Herfstvakantieuitjes

Ben jij even blij dat je in of rondom Zwolle woont! Want er is zo veel te doen in en rond de stad deze herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker naar buiten op de boerderij! Vervelen is geen optie!

Paardenliefhebbers, Molecaten ruiterdag.

Landgoed Molecaten in Hattem is op zaterdag 18 oktober 2025 het prachtige decor van de jaarlijkse Molecaten Ruiterdag en met heel veel leuke kidsproof activiteiten voor de kids. Met Hobbyhorsing. Lees verder voor alle info.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief