
Dinoland Zwolle
Zin om te klimmen, klauteren en weer even terug in de tijd? Kom dan naar Dinoland!
In Dinoland ga je terug naar de tijd van de dinosaurussen, miljoenen jaren geleden. Je maakt er kennis met meer dan 100 soorten uit het Trias, Jura en Krijt tijdperk en leer van alles over ze.
Wat te doen?
Wil jij alles te weten komen over Dino’s? Leren hoe je oude fossielen kan opgraven…maar waar je vooral ook lekker kan klimmen, klauteren, glijden en spelen? Dinoland biedt het allemaal.
Dinoland heeft een overdekte speelhal, een klimmuur, een speurtocht, grote buiten speelplaats met klimparcours en in de vakanties ook een dinoshow.
Dinoland is geschikt voor jongens en meiden van 2 tot 14 jaar. Nieuwsgierig? Klik op de ‘roze’ button om het park te ontdekken of om tickets te bemachtigen.
Dinoland
Willemsvaart 19
8019 AB Zwolle
Openingstijden
Openingstijden staan vermeld op de site.Prijs
Voor een volledig prijsoverzicht, zie website Dinoland.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!
Neerploffen en genieten met kids
Restaurant De Eendracht in Zwolle is zo’n plek waar je binnenstapt en meteen denkt: ja, hier gaan we lekker neerploffen. Of je nu binnenkomt voor een snelle koffie, een uitgebreide lunch, of een heerlijk diner – het voelt hier alsof je bij vrienden in de huiskamer aanschuift, maar dan zonder dat je zelf de afwas hoeft te doen. Wat wil je nog meer?
Een frisse start? Dit zijn onze back to school tips!
Na een aantal heerlijke vrije weken gaat het nieuwe schooljaar toch echt van start... Met deze leuke clubjes en evenementen begin jij het jaar in ieder geval goed! Pak maar vast je agenda, hier komen de tips!