Paasei zoeken
Komen jullie paaseieren zoeken op de Dijklandhoeve?
Op het erf van Dijklandhoeve en op de fruitpluktuin kunnen er op 30 maart van 10 tot 13 uur chocolade eieren worden gezocht! (Max 3 per kind)
Een super gezellig gezins uitje. De winkel is natuurlijk geopend en als er al wat plantjes te verkopen zijn worden die aangeboden door de bloementuin.
Kom je ook zoeken en ondertussen de ontluikende tuinen bekijken? Welkom!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
De Stadslanderijen
Thorbeckegracht 167
8011 VT Zwolle
Openingstijden
30 maart van 10-13 uur
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Ontdek het geheime woord in de A.Vogel tuinen
Ontdek het geheime woord in de A.Vogel tuinen op tweede Paasdag.
Koeiendans Zwolle
YAY! de koeien mogen weer naar buiten! Komen jullie kijken naar de koeiendans?
12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen
Een vrolijk mini-magazine vol ideeën voor een fijn paasweekend samen, met inspiratie van LIDLBlogs & inspiratie
Alle blogs
24x Paaseitjes versieren zonder verf
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken.
7x DIY tips voor Pasen
Pasen kunnen wij dit jaar weer met zijn allen vieren. Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!
Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!
Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!