Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Paasei zoeken

Komen jullie paaseieren zoeken op de Dijklandhoeve?

Op het erf van Dijklandhoeve en op de fruitpluktuin kunnen er op 30 maart van 10 tot 13 uur chocolade eieren worden gezocht! (Max 3 per kind)
Een super gezellig gezins uitje. De winkel is natuurlijk geopend en als er al wat plantjes te verkopen zijn worden die aangeboden door de bloementuin.

Kom je ook zoeken en ondertussen de ontluikende tuinen bekijken? Welkom!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

De Stadslanderijen

Thorbeckegracht 167

8011 VT Zwolle

Openingstijden 30 maart van 10-13 uur
Mail direct

Mail direct naar De Stadslanderijen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Bing 1+ | Een dagje uit

Bing, de start van een vrolijk avontuur waar het nodige mis gaat in het park maar alles komt goed.

Sinterklaasjournaal

Het Sinterklaasjournaal met Merel Westrik, dagelijks om 18:00 uur!

VO-LU-ME 1,5 jaar

Een eerste kennismaking met theater waarbij er lekker samen gespeeld mag worden in de knusse tent.

Doe mee aan de 25e Natuurwerkdag!

Steek samen de 'groene' handen uit de mouwen! Gezellig en betekenisvol aan de slag met het hele gezin.

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfst! 19x leuke dingen om te doen.

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!

Sinterklaasintocht 2025 in en om Zwolle

HijĀ  komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!

7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!

7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!

9x Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs

Zijn jouw kinderen ook zo ontzettend gek op lekker klimmen en glijden, oftewel: eindeloos spelen? Bij koud of guur weer zijn binnenspeeltuinen daarvoor natuurlijk echt een uitkomst. Daarom hebben wij voor jou alle speelparadijzen in Zwolle en omgeving op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentjeĀ uit te kiezen. Ideaal toch? Klauter en spring erop los in deze toffe binnenspeeltuinen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief