Paasvuur Vinkenbuurt
Kom 2e Paasdag naar het Paasvuur in Vinkenbuurt (Ommen-Dalfsen)
Op Tweede Paasdag vindt er in de Vinkenbuurt eveneens een paasvuur plaats. Op het terrein is een tentje met muziek en de mogelijkheid om een versnapering te halen. Om 19:30 is het dan toch écht tijd om de grote bult snoeihout te ontsteken voor een knusse avond.
Locatie: in het weiland firma KA van Spijker aan de Bijkersweg naast nummer 2
Vanaf 19.00 uur is het marshmallow roosteren voor de kids
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Sinterklaasjournaal
Het Sinterklaasjournaal met Merel Westrik, dagelijks om 18:00 uur!
Zwolse Lichtparade op 11 november: loop mee!
De Zwolse Lichtparade komt er weer aan: een muzikale optocht met prachtige lichtobjecten
VO-LU-ME 1,5 jaar
Een eerste kennismaking met theater waarbij er lekker samen gespeeld mag worden in de knusse tent.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfst! 19x leuke dingen om te doen.
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!
9x Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs
Zijn jouw kinderen ook zo ontzettend gek op lekker klimmen en glijden, oftewel: eindeloos spelen? Bij koud of guur weer zijn binnenspeeltuinen daarvoor natuurlijk echt een uitkomst. Daarom hebben wij voor jou alle speelparadijzen in Zwolle en omgeving op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen. Ideaal toch? Klauter en spring erop los in deze toffe binnenspeeltuinen!
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!