Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeilen in Zwolle

Leer zeilen bij de gaafste sportplek in Zwolle!

Stichting Opti Club is ontstaan uit een mooi idee: de mogelijkheid geven om de jeugd kennis te laten maken met zeilen en de zeilsport. En dat in Zwolle.
Zeiltrainers, begeleiders, voor of achter de schermen… in het team van Opti Club heeft ieder zo zijn eigen plek en rol. Met elkaar hebben we het doel om te zorgen dat de cursisten op een leuke en veilige manier zelfstandig leren zeilen.

Maar ook aan onze eigen ontwikkelingen en vaardigheden wordt hard gewerkt. Ze staan trouwens altijd open voor kennismaking met enthousiastelingen.
Nieuwsgierig? Klik op de roze buttun voor meer informatie!

Opti Club

8043 Zwolle

Prijs Compleet seizoen: €395,-
Mail direct

Mail direct naar Opti Club

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x Paaseitjes versieren zonder verf

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken.

4 heerlijke originele recepten voor Pasen

Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch thuis? Check ze hieronder! :)

7x DIY tips voor Pasen

Pasen kunnen wij dit jaar weer met zijn allen vieren. Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!

Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief