Trainen aan je techniek
Werken met plezier aan je voetbal- of keeperstechniek? Kom trainen bij De Voetbalschool Amersfoort
Vanaf vrijdag 17 september en zondag 19 september na de zomervakantie start De Voetbalschool Amersfoort weer met de wekelijkse techniektrainingen en keeperstrainingen volgens de Total Soccer Method.
Train 10 keer aan je keeperskills of voetbalskills onder leiding van professionele trainers, die individuele aandacht voor je hebben.
Op vrijdagmiddag kun je trainen bij *vv Hoogland of VVZA en op zondagochtend bij ASC Nieuwland. De trainingen zijn geschikt voor kinderen van 5 t/m 18 jaar, ongeacht of je lid bent van een vereniging.
Dus wil jij ook je skills verbeteren kom dan trainen bij De Voetbalschool Amersfoort. Klik hiervoor op de roze websitebutton om naar de website te gaan en je aan te melden.
Tip: Krijg je geen genoeg van voetbal? Vier dan ook eens je kinderfeestje bij De Voetbalschool!
*De trainingen bij vv Hoogland worden gegeven door de vv Hoogland Voetbalschool.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
De Voetbalschool
Spaceshuttle 8g
3824 ML Amersfoort
Openingstijden
Trainingen op vrijdag- en zondagochtendPrijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie
Kerstvakantie in het Mondriaanhuis
Beleef de kerstvakantie in museum het Mondriaanhuis met leuke activiteiten voor jong en oud!
Zwempret in de vakantie
Yeah, kerstvakantie en dat betekent zwempret bij R&A Sport en Swimming in Amersfoort!
Kerstvakantie in het Centraal Museum
Laat je verrassen door inspirerende opdrachten en ga op avontuur door het Centraal Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x samen genieten met de kids in de kerstvakantie
De kerstvakantie staat weer voor de deur en dat betekent: gezelligheid, feestjes, vrije tijd én leuke uitjes! Niet alleen bij jullie thuis, maar ook in Amersfoort en omgeving is er van alles te doen. Hieronder vind je alvast een paar leuke winterse tips en uitjes voor de komende tijd! Fijne feestdagen!
10x Kerst knutsel ideeën om zelf te maken
Je huis samen met de kids in kerststijl versieren? Maak je eigen kerstdecoratie! Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijm, glitters en knutselmaterialen. We hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!