
Beeldengalerij het Depot
Ontdek alles over kunst en het menselijk lichaam bij Beeldengalerij Het Depot in Wageningen!
Beeldengalerij Het Depot in Wageningen is een museaal podium voor hedendaagse beeldhouwkunst. De collectie beelden bestaat uit torsen en fragmenten van het menselijk lichaam.
Maak kennis met kunst en het menselijk lichaam. Stichting Het Depot ontwikkelt naast tentoonstellingen ook diverse activiteiten en rondleidingen voor particulieren en het onderwijs. Een educatief uitje voor jong en oud!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Andere leuke uitjes en musea vind je in de rubriek Eropuit!
Het Depot Beeldengallerij
Arboretumlaan 6703 BD Wageninge 4
6703 BD Wageningen
Openingstijden
Zie roze websitebutton.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


100 jaar Fietsend Nederland
Nieuw!Transportfiets, bakfiets en nog veel meer fietsen zie je tijdens deze nieuwe expositie op de Veluwe
Mediamuseum: Expo André van Duin
Stap zelf in de wereld van André van Duin bij Beeld & Geluid!
Speeltuin en restaurant
Kom spelen in de natuurspeeltuin en lekker eten en drinken bij café restaurant SoesterdalBlogs & inspiratie
Alle blogs
10x restaurants om te lunchen mét speelhoek
Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!
Vier de meivakantie met deze toffe tips!
Pasen, Koningsdag en meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier. Fijne dagen!
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.