
Kinderfeestje Olround
Vier je kinderfeestje bij Olround Bowling in Veenendaal, plezier gegarandeerd!
Bij Olround Bowling Veenendaal ben je aan het juiste adres als het gaat om een gezellige middag of een avondje uit maar ook voor leuke kinderfeestjes!
Iedere woensdag- en zaterdagmiddag wordt het feestvarken in het zonnetje gezet bij Olround Bowling Veenendaal. Met de keuze uit drie verschillende feestjes moet er altijd wel iets leuks tussen zitten voor de jarige! Op jouw feestje ga je een uur lang discobowlen.
Tijdens het bowlen krijg je een zakje chips en een drankje. Verder kan je natuurlijk al jouw favoriete liedjes aanvragen! Er zijn verschillende exta opties mogelijk, bekijk de website!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Op zoek naar meer inspiratie voor een geslaagd kinderfeestje? Bekijk dan onze Kinderfeestjespagina!
Olround Bowling Veenendaal
Tuinstraat 97
3901 RA Veenendaal
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Meer inspiratie


Feestje in de natuur
Het Groene Huis heeft supercoole kinderfeestjes. Lekker buiten actieve spelletjes spelen én leerzaam!
Kinderfeestje De Happyfarm
Kinderfeestje? Ga eens naar Speelboerderij De Happyfarm. Je kunt er eindeloos spelen en pony rijden.
Kinderfeestje in het museum
In het Mondriaanhuis kun je terecht voor een bijzonder en creatief kinderfeestje in het museumBlogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie
Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?
Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen
Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!