
Actief met de hele familie
Beleef een gezellige en actieve dag of avond bij The Maxx in Veenendaal! Karten, midgetgolfen en meer!
Op zoek naar een plek voor leuke en uitdagende indooractiviteiten? Breng dan een bezoekje aan The Maxx in Veenendaal, ook leuk voor kinderfeestjes!
Van Karten in elektrische karts tot bowlen in het Bowlingcentrum, Lasergamen, Simracen, Glow in the Dark Minigolfen, Poolen, Darten of ontsnappen uit één van de Escape Rooms. Er is voor ieder wat wils!
Klaar met de activiteiten of even uitrusten? Neem plaats op het Horecaplein en bestel een drankje en hapje!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Meer leuke actieve uitjes in Amersfoort en omgeving vind je in de rubriek Eropuit!
The Maxx
Koningsschot 55
3905 PR Veenendaal
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Meer inspiratie


Cross de herfstvakantie door!
Het pérfecte actieve gezinsuitje vind je bij Indoor Mountainbike in Almere.
Op ontdekking bij het NMM
Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!
Speeltuin, terras en een prachtige omgeving
Bij dit restaurant is het echt genieten! Eten, drinken en de kids lekker spelen bij restaurant SoesterdalBlogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen
Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!