Magisch kinderfeestje
Laat je betoveren door een van de mooie voorstellingen van Elles van poppentheater: ´De Toverfluit´
Elles van “Poppentheater de Toverfluit” verzorgt voorstellingen op diverse locaties zoals bibliotheken, buurtcentra of scholen in Amersfoort en omgeving. Kinderen even meenemen naar een andere wereld waar alles kan en alles mag, dat is het doel van de voorstellingen.
Er wordt gebruik gemaakt van poppen maar ook geschilderde platen die zorgen voor een logisch verhaal. De toverfluit wordt gebruikt aan het begin van elke voorstelling. Daarnaast zitten er vaak meerdere liedjes in.
Het is ook mogelijk om voorstellingen op maat te verzorgen, helemaal aangepast aan een bepaald thema bijvoorbeeld voor een kinderfeestje! Wil je een privé voorstelling bij je thuis? Elles komt speciaal naar je toe met haar toverfluit! Aansluitend kunnen de kinderen geschminkt worden.
De voorstellingen zijn voor kinderen van 2-7 jaar. Druk op de roze websitebutton voor meer informatie over de voorstellingen.
Tip: Op zoek naar leuke uitjes voor iedere dag? Bekijk onze eropuit categorie.
Poppentheater de Toverfluit
Dollardstraat 222
3812 ES Amersfoort
Toon op kaart
Meer inspiratie
Kinderfeestje De Happyfarm
Kinderfeestje? Ga eens naar Speelboerderij De Happyfarm. Je kunt er eindeloos spelen en pony rijden.
Kinderfeestje op ontdekkingsreis naar het verleden
Reis door de tijd en vier je kinderfeestje bij het Oude ambachten & Speelgoedmuseum!
Feestje in de natuur
Het Groene Huis heeft supercoole kinderfeestjes. Lekker buiten actieve spelletjes spelen én leerzaam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen
Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!
Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie
Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?