Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

LICHTGRAFFITI, LOL & LOLLY’S | 10+

Kom licht toveren, lachen en lolly’s likken!

Kunstbrouwerij in Amersfoort organiseert in de laatste week van de zomervakantie weer leuke, creatieve workshops voor kinderen!

Op dinsdag 26 augustus wordt het Eemhuis het decor voor een lichtspektakel dat je zélf mag maken! Tijdens Lichtgraffiti, Lol & Lolly’s leren kinderen vanaf 10 jaar hoe je met zaklampen en kleuren in het donker kunt tekenen, zonder spuitbus, maar mét magie.

Je maakt je eigen lichtkunstwerk, speelt met schaduw en ontdekt hoe fotografie en fantasie samenkomen in een spectaculaire tag. Na afloop krijg je je kunstwerk digitaal mee naar huis.

Lijkt dit je leuk of wil je meer weten? Klik dan op de roze button.

Tip: Kijk voor meer uitjes op onze uitagenda!

Kunstbrouwerij

Eemplein 71-77

3812 EA Amersfoort

Mail direct

Mail direct naar Kunstbrouwerij

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Naar het circus

Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!

Soesterberg Zomeroffensief

Een knallende afsluiting van je zomer bij het NMM! Tanks, vliegtuigen… Alles wordt uit de kast getrokken

Lepeltje Lepeltje Festival

Foodtrucks, muziek, kindervertier en meer. Schuif gezellig aan bij Lepeltje Lepeltje in Amersfoort

Poppentheaterfestival ‘Poppen in het park’

Kom jij ook naar het superleuke Poppentheaterfestival in Park Randenbroek in Amersfoort?

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei

Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?

De leukste gezinsuitjes op de Veluwe

Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!