Kerstvakantie in het Centraal Museum
Laat je verrassen door inspirerende opdrachten en ga op avontuur door het Centraal Museum!
Deze kerstvakantie komen grote en kleine verhalen tot leven in het Centraal Museum. Hier mag je niet alleen kijken, maar vooral ook zelf aan de slag!
Ontdek samen wat kunst voor jullie betekent, laat je verrassen door inspirerende opdrachten en ga op avontuur door het museum.
Kinderen van 4 t/m 6 jaar
Familierondleiding Land en lucht
Ontdek samen allerlei landschappen in het Centraal Museum en het nijntje museum tijdens deze familierondleiding speciaal voor kleuters.
Kinderen van 6 t/m 12 jaar
Familiespel Wat zien wij?
Met het familiespel Wat zien wij? gaan jullie zelf op avontuur door de museumzalen en ontdekken jullie spelenderwijs het museum.
Workshop: Schilderen met licht
Laat je creativiteit de vrije loop en maak je eigen magische kunst door te schilderen met licht.
Workshop: Maak je eigen tentoonstelling
Bouw je eigen miniatuurtentoonstelling met kunstwerken uit de collectie van het museum. Jouw eigen kunstwerk mag natuurlijk niet ontbreken.
Bewonder ook de vaste collectie en laat je betoveren in de schatkamer vol kunst, design, mode en stadsgeschiedenis. Of wandel in de tentoonstelling Getekend, de Natuur en door vier eeuwen geschiedenis waarin de relatie van de mens tot de natuur sterk veranderd is.
Meer info vind je via de roze websitebutton!
Foto: Wessel Spoelder
Centraal Museum
Agnietenstraat 1
3512 XA Utrecht
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x uitjes op de Veluwe met kids
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst en winter. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
12 makkelijke én mooie hapjes voor het kerstdiner op school
12 keer makkelijk hapjes voor het kerstdiner op school. Uitgezocht en persoonlijke getest door collega Annemarie. Conclusie: makkelijk, snel, mooi én lekker om te maken!