Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hockeyclub AMHC

Kom hockeyen bij AMHC Amersfoort, de oudste en grootste hockeyvereniging van Amersfoort!

Wil jij ook graag hockeyen bij de oudste en grootste hockeyvereniging van Amersfoort? Kom dan langs bij Hockeyclub AMHC. Hockey voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar.

AMHC stopt veel tijd en energie in haar jeugdafdeling. Naast aandacht voor het spelniveau richten de trainers van de hockeyvereniging zich bij de jeugd vooral op spelplezier. Want plezier motiveert en stimuleert. Op de mooie locatie bij het Bosbad vind je Hockeyclub AMHC met maar liefst 2 watervelden, 3 kunstgrasvelden, een miniveld en binnenkort een blaashal voor zaalhockey.

Ga eens een kijkje nemen!

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Benieuwd naar meer leuke clubjes in of om Amersfoort? Check dan de rubriek Clubjes eens!

AMHC Amersfoort

Barchman Wuytierslaan 234

3819 AC Amersfoort

Openingstijden Zie roze websitebutton.
Prijs Zie roze websitebutton.
Mail direct

Mail direct naar AMHC Amersfoort

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amersfoort

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort

Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief