Camping de Wuitekamp
Camping De Wuitekamp is een gezellige familiecamping in Lunteren, er is genoeg te doen voor jong en oud!
Lekker kamperen bij Camping de Wuitekamp! Mini-Camping ‘De Wuitekamp’ is een gezellige familiecamping net buiten het centrum van Lunteren met veel rust en ruimte en volop speelplezier.
Kinderen kunnen zich vermaken met o.a. een trampoline, een grote zandbak, schommels, wipwap, 5 mammoetskelters en ook kleinere skelters en driewielers. Genoeg vertier! Wil je lekker wandelen of fietsen in in één van de mooiste gebieden van Nederland? Dat kan ook! Bovendien zit ‘Het Lunterse bosbad’ maar ook Sauna- en Beauty de Veluwe in Lunteren heel dichbij. Jong en oud zal zich op deze camping prima vermaken en een leuke vakantie beleven!
Meer weten? klik dan op de roze websitebutton.
In onze rubriek Eropuit vind je meer leuke vakantieadressen voor families!
Camping de Wuitekamp
Wuitekampweg 20
6741 CN Lunteren
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!
Speltocht door Amersfoort
Speel samen tien verrassende spellen van Tiny Melon en ontdek ondertussen de binnenstad van Amersfoort.
Ontdek oude ambachten in de herfstvakantie
Het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum organiseert super veel activiteiten in de herfstvakantieBlogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort
Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?