
Suppen langs de Eem
Ga je ook met een S.U.P ( stand up paddle) board de natuur in of kies je route door de stad Amersfoort?
Bij Eemsuppen Amersfoort kun je op de rivier de Eem beide kanten uit; de stilte en de natuur in of juist richting het Eemplein met misschien wel een ijsjesstop bij Vitelli.
S.U.P kan onder begeleiding van een ouder al vanaf 10 jaar. Ben je jonger? Dan kun je op het S.U.P. Board van de begeleider lekker mee peddelen.
Op het water kun je wat eten en drinken meenemen om het tochtje nog completer te maken. Ook houden ze bij Eemsup Amersfoort rekening met de coronamaatregelen.
Kom genieten van een paar uurtjes op het water, de prachtige zonsondergangen en het onvoorspelbare weer in en om Amersfoort. Ben je een beginneling of al gevorderde supper, het maakt niet uit.
Naast de S.U.P boards verhuren ze ook een Canadese aluminium kano. In de Canadese kano kun je met maar liefst 5
personen in! (2 volwassen en 3 kinderen), ideaal voor gezinsuitje op het water!
Wil je meer weten over het suppen, de Canadese kano of alvast reserveren? Klik dan op de roze button voor meer info.
Tip: Meer leuke zomeruitjes met het hele gezin vind je in onze eropuit categorie
Eemsuppen Amersfoort
Bernard de Roijstraat 7
3818 TE Hoogland
Toon op kaart
Meer inspiratie


Op ontdekking bij het NMM
Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!
Space College bij Aviodrome
Word astronaut voor een dag en leer bij Luchtvaartmuseum Aviodrome alles over de ruimte!!
Heel veel speelpret in vakantie
Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie
Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?
Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen
Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!