Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speurtocht voor de familie

Weet jij het raadsel van de pyramide op te lossen in deze familiespeurtocht?

Als je mee doet aan de familiespeurtocht bij Pyramide van Austerlitz krijg je één opdrachtenblad, één toegangskaartje voor een kind om de Pyramide te beklimmen, een hoed waarmee je net Napoleon bent en een beloning na afloop.

Bij het bezoekerscentrum dat gratis toegankelijk is, staan vrijwilligers klaar om je het allemaal uit te leggen. En als je na de wandeling nog niet moe bent, kun je nog even lekker spelen in de speeltuin of iets drinken bij het restaurant Pyramide van Austerlitz.

De tijd dat Napoleon in Nederland de baas was, noemen we de Franse Tijd. Deze tijd heeft veel invloed gehad in Nederland. Tijdens de speurtocht bij de Pyramide van Austerlitz kom je er van alles over te weten.

Help mee het raadsel van de Pyramide op te lossen.

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.

Tip: Neem ook eens een kijkje in ons overzicht van de lekkerste en meest kidsproof restaurantjes  en om Amersfoort.

Familiespeurtochten

Zeisterweg 98

3931 MG Woudenberg

Openingstijden Maandag: Gesloten
Dinsdag t/m Zondag: 12:00 - 18:00

Let op: openingstijden kunnen afwijken
Prijs €5,-
Mail direct

Mail direct naar Familiespeurtochten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Speelpolder Vathorst

Kom urenlangs spelen bij deze speeltuin midden in het groen aan de rand van Amersfoort

Bikepark Kidscross

Alle stoere kids opgelet! Kom Kidscrossen bij KidsCross Bikepark in Scherpenzeel!

Kinderboerderij Veenweide

Bij Balans kinderboerderij Veenweide valt altijd wat te beleven tussen de dieren of in de speeltuin

Stairway to..?

Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x toffe boerderij- en landwinkels met terras

Kaas, fruit, groenten en andere lokale lekkernijen kopen van de boer? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderij of landwinkel, hoe leuk is dat? Wij hebben 7X toffe winkel locaties met terras (voor in de zomer) voor je verzameld. Leuk om met de kids naar toe te fietsen. Nu wordt lokaal boodschappen doen ineens heel leuk...

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

Lammetjes kijken in regio Amersfoort & Gelderse Vallei

Geniet jij ook zo van de eerste zonnestralen in het voorjaar? En word jij ook zo vrolijk van de krokusjes en de eerste lammetjes of geitjes? Je kan ze op de volgende locaties komen bewonderen tijdens de lammetjesdagen.

10x leuke grappen voor 1 april!

Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief