Grebbelinie
Ontdek alles over één van de grote waterlinies van Nederland, doe mee aan leuke activiteiten!
Bij Grebbelinie bezoekerscentrum kunnen kids en volwassenen hun hart ophalen! Van leuke exposities tot rondleidingen en andere activiteiten.
Duik je in de geschiedenis van één van de grote waterlinies van Nederland! Kom wandelen, fietsen, schilderen, spelen, doe mee aan sport en spel of een training voor stoere kinderen. Maak een mooi kunstwerkje, bouw een brug en ga op verkenningsmissie! Er is zo veel mogelijk.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Benieuwd naar meer leuke en educatieve uitjes voor ouders en kids? Check dan de rubriek Eropuit!
Grebbelinie bezoekerscentrum
Buursteeg 2
3927 EJ Renswoude
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Dolfijne meivakantiekorting!
Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.
Nieuw! Music Machines & Me
Vier de meivakantie in Museum Speelklok met een nieuwe presentatie en muzikale workshops!
Spelen op de boerderij
In de meivakantie is speelboerderij De Happyfarm vaker én langer open! Kom eindeloos spelen en genietenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
12 tips om geld te verdienen met kleedjesmarkt op Koningsdag
27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!