Kantje Boord Verhuur
Met een sup of kano van Kantje Boord beleef je gegarandeerd waterplezier!
Kantje Boord verhuur is er voor iedereen die Amersfoort op een unieke manier wil ontdekken vanaf het water. Met de supboards en kano’s vaar je via park Randenbroek zo de oude binnenstad van Amersfoort in.
Je kunt bij Kantje boord een Canadese kano of een supboard huren. De Canadese kano’s zijn geschikt voor twee volwassenen, met eventueel twee kinderen erbij. De supboards zijn geschikt voor één persoon per board. Er zijn verschillende maten beschikbaar, zodat ook de kids goed te water kunnen.
Wil jij ook een kano of sup huren of heb je vragen? Klik dan op de roze button.
Tip: Een hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Kantje Boord Verhuur
Openingstijden
Op reserveringPrijs
1,5 uur kano: €20,-3 uur kano: €35,-
Hele dag kano: €60.-
1,5 uur sup: €15,-
3 uur sup: €25,-
Hele dag sup: €55,-
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Meivakantie activiteiten en eierenspeurtocht
Het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum organiseert super veel leuke workshops in de meivakantie!
Nieuw! Music Machines & Me
Vier de meivakantie in Museum Speelklok met een nieuwe presentatie en muzikale workshops!
Dolfijne meivakantiekorting!
Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!