Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bomentuin van Schovenhorst

Duik de natuur in en breng een bezoekje aan de unieke Bomentuin van Landgoed Schovenhorst!

Ontdek de natuur en alle verschillende bomen in de Bomentuin van Landgoed Schovenhorst! In de tuin vind je eeuwenoude bomen. Exotisch, ontzagwekkend en zeldzaam! 

Schovenhorst staat bekend om zijn diverse en unieke bomen. Het Landgoed beschikt over vijf prachtige bomentuinen. De bomencollectie op het Landgoed is ontstaan en ontwikkeld door het pionierswerk van vier generaties beheerders. De collectie is vanaf 1848 aangelegd en kent voor Nederlandse begrippen grote bomen. 

Met kinderen kun je een aantal verschillende routes lopen om de wereldbomen te ontdekken.

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

In de rubriek Eropuit vind je alle leuke Eropuit-tips voor kids in de regio Amersfoort!

Landgoed Schovenhorst

Garderenseweg 93

3881 GK Putten

Mail direct

Mail direct naar Landgoed Schovenhorst

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Stairway to..?

Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.

Ga mee op ontdekking in de meivakantie

Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?

Toffe natuuractiviteiten bij het Groene Huis

In de vakantie heeft het Groene Huis een vrolijk programma vol vogels, speuren en ontdekken!

Nieuw! Music Machines & Me

Vier de meivakantie in Museum Speelklok met een nieuwe presentatie en muzikale workshops!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

21 toffe tips voor de meivakantie!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum

In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief