Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelpark & Maisdoolhof

Kom lekker spelen in het deels overdekte speelpark en vanaf de zomer dwalen in het maisdoolhof.

Kom spelen bij het deels overdekte Speelpark & Maisdoolhof in Voorthuizen! Een leuk speelpark voor zowel mooi als minder mooi weer!
Volop klimmen en klauteren, bouwen in de blokkenhoek en een ‘duik’ maken in het maiszwembad!

Buiten kun je vliegen in de helikopters, een ritje maken in de treintjes, skelter rijden, op de trampoline of het springkussen springen, spelen met water en zand en nog heel veel meer!

Vanaf de zomer kun je ook gaan dwalen in het Maisdoolhof vanaf medio juli. Doe de speurtocht en zie zo snel mogelijk de uitgang te vinden. Middenin het mais vind je nog een hoge uitkijktoren met glijbaan en je kunt er genieten van je eigen picknick.

Dus voor een dag vol plezier kom je naar Speelpark & Maisdoolhof Voorthuizen! Handig: neem je eigen picknickkleed mee.

Voor meer info klik op de roze button.

Tip: Kijk voor meer leuke uitjes met het hele gezin eens in onze eropuit categorie

Maisdoolhof Voorthuizen

Bijschoterweg

3781 Voorthuizen

Openingstijden Van 10.00-17.00 uur tijdens de zomer. Check voor actuele tijden de website
Prijs Kinderen: €6,- Volwassenen: €4,-
Mail direct

Mail direct naar Maisdoolhof Voorthuizen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Nieuw

Sint-Joriskerk in Amersfoort

Ontdek de Sint-Joriskerk met een gratis kinderspeurtocht

Telekids Musicalschool Amersfoort

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amersfoort

Onze favoriete uitjes in Zeist met kids

Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!

Recreatiegebied Zeumeren

Leisurelands is voor kinderen een waar paradijs! Speeltoestellen, wandelroutes, schateiland en meer!

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst

Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sports & Swimming in Amersfoort.
Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier

Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!