Spelen, jumpen en racen
Monkey Town Amersfoort-Noord is een superleuke indoorspeeltuin met heel veel speelplezier
Klimmen, klauteren, springen, racen en nog veel meer!
Bij Monkey Town Amersfoort-Noord (vlakbij de A1 en Praxis) kunnen kinderen tot en met 12 jaar zich helemaal uitleven! Voor de jongste kids is er een speciale ‘minizone‘, waar de kleintjes veilig kunnen spelen. Je kunt ze hier ook nog eens goed in de gaten houden.
De oudere kids kunnen lekker hun gang gaan in het uitdagende klimparcours, de voetbalkooi, mini bioscoop, trampolines, race track met mini karts of lekker bouwen in de bouwhoek.
Voor de papa’s en mama’s zijn er comfortabele stoelen, een uitgebreide kaart en gratis voorzieningen.
Voor meer informatie over deze binnenspeeltuin, klik je op de roze button.
Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Funky Jungle
Spaceshuttle 20
3824 ML Amersfoort
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 09:00 tot 17:45Zaterdag en zondag van 10:00 tot 17:45
Prijs
Kinderen vanaf 1 jaar: €8,95Peutertarief: €5,50 (geldig van maandag t/m vrijdag bij binnenkomst vóór 11:30 voor peuters van 1 tot en met 3 jaar. Schoolvakatnies en feestdagen uitgesloten)
Begeleiders en baby's tot 1 jaar: gratis
Handig: bestel een 10-rittenkaart
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Stairway to..?
Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.
Bikepark Kidscross
Alle stoere kids opgelet! Kom Kidscrossen bij KidsCross Bikepark in Scherpenzeel!
Speelpolder Vathorst
Kom urenlangs spelen bij deze speeltuin midden in het groen aan de rand van AmersfoortBlogs & inspiratie
Alle blogs
10x leuke grappen voor 1 april!
Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn?
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!
Lammetjes kijken in regio Amersfoort & Gelderse Vallei
Geniet jij ook zo van de eerste zonnestralen in het voorjaar? En word jij ook zo vrolijk van de krokusjes en de eerste lammetjes of geitjes? Je kan ze op de volgende locaties komen bewonderen tijdens de lammetjesdagen.