Kinderfeestje bij Joelle
Vier je kinderfeestje met een dansfeestje of musicalfeestje, bij Joëlle Sweet kan het zoals jij wilt.
Bij Joëlle kun je verschillende soorten dans kinderfeestjes vieren. Danskinderfeestjes zijn van 1,5 uur, 2 uur, 2,5 uur of 3 uur.
Je krijgt een dansworkshop op muziek/stijl naar jouw wens. Een te gekke choreografie wordt jou en je vrienden/vriendinnen aangeleerd en de de meiden worden opgemaakt!
Aan het einde van het dans kinderfeestje schitter je voor alle papa’s en mama’s van je vrienden en vriendinnen. Natuurlijk krijg je tussendoor drinken en krijg je wat lekkers mee aan het eind.
Afhankelijk van waar je het feestje wilt vieren, bekijkt Joëlle of er een geschikte locatie in de buurt is en wat de totale kosten zal zijn.
Weet je zelf een locatie, dan kan Joëlle kijken of die geschikt is. Heb je belangstelling, bel of mail voor meer informatie via de buttons!
Naast eigen thema/wens geeft ze ook streetdance, showdance, discodance, kidsdance, musical en salsa. Kom je ook een dansje wagen?
Meer leuke activiteiten vind je op Kidsproof.nl
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Kinderfeestje op ontdekkingsreis naar het verleden
Reis door de tijd en vier je kinderfeestje bij het Oude ambachten & Speelgoedmuseum!
Actief met Sander
Vier een actief kinderfeestje bij Actief met Sander in Amersfoort vol actie, plezier en teamwork.
Kinderfeestje De Happyfarm
Kinderfeestje? Ga eens naar Speelboerderij De Happyfarm. Je kunt er eindeloos spelen en pony rijden.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst
Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sports & Swimming in Amersfoort.Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?