Kinderfeestje Bloemrijk
Vier een kleurrijk en bloemig kinderfeestje bij Pluktuin Bloemrijk in Wageningen!
De mooiste bloemen vind én pluk je Pluktuin Bloemrijk in Wageningen! Er worden ook leuke workshops gegeven voor groot en klein.
In de Pluktuin vind je heel veel verschillende bloemen! Zo kun je in alle kleuren van de regenboog zelf bloemen plukken en jouw eigen boeket samenstellen. Leuk om als cadeautje weg te geven aan de liefste moeder of oma! Er worden ook verschillende kinderfeestjes georganiseerd. De workshop voor het kinderfeestje is inclusief materiaal, limonade en iets lekkers!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Op zoek naar meer inspiratie voor een geslaagd kinderfeestje in Amersfoort? Check de Kinderfeestjespagina!
Pluktuin Bloemrijk
Geertjesweg 49
6704 PC Wageningen
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
Het verhaal achter Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?